Diyarbakır'da Kanser Bilgilendirme Toplantısı - Son Dakika

Diyarbakır'da Kanser Bilgilendirme Toplantısı

15.10.2016 17:01
Diyarbakır'da Kanser Bilgilendirme Toplantısı, System.String[]

Diyarbakır Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Memorial Hastanesi tarafından "Meme Kanseri" bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Diyarbakır Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Memorial Hastanesi tarafından "Meme Kanseri" bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Cahit Sıtkı Tarancı Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıda, uzman doktorlar tarafından kadınlara ve erkeklere meme kanseri konusunda bilgi verildi.

İl Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Handan Erdoğan, yaptığı konuşmada, kadınlarda en çok sağ memede kanserin görüldüğünü söyledi.

Erdoğan, meme kanseri tedavilerinde cerrahi yöntemlerin tercih edildiğini belirterek, "Meme kanseri sadece kadınlarda değil, erkeklerde de görülebiliyor. Meme kanserinde erken yaşta tanı konulması, tedavide başarı şansı da artıyor. Halk Sağlığı Müdürlüğüne bağlı kurumlarda kanser testlerini yaptırabilirsiniz." dedi.

Katılımcılara meme kanseri bilgilendirme broşürü dağıtıldı.

- Kaynak: AA

Son Dakika Sağlık Diyarbakır'da Kanser Bilgilendirme Toplantısı - Son Dakika


Son Dakika

Erdoğan, kriz iddiasının ardından Putin ile görüştü: Karabağ'daki Ortak Merkez hemen faaliyete geçsin Azerbaycan ordusu 27 yıldır işgal altında bulunan Kelbecer'e girdi Muharrem İnce, sesi titreyerek açıkladı: 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde keşke CHP'ye güvenmeseydim G.O.R.A'daki efsane repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu Muhittin Korkmaz hayatını kaybetti Son Dakika! Çavuşoğlu'ndan, Türk gemisine yapılan hukuk dışı aramayla ilgili misilleme mesajı: Cevabımızı sahada da vereceğiz Bülent Arınç'ın oğlundan babasının istifasıyla ilgili dikkat çeken sözler: Bu denizde bir tek gemi ve tek bir reis var Böyle vahşet görülmedi! Annesi doğum yaparken 6 yaşındaki çocuğunun başını kesti Aleyna Çakır'ın ölümünün baş şüphelisi Ümitcan Uygun'dan akılalmaz sözler: Kudurun