Diyarbakır'da sempozyum düzenlendi - Son Dakika

Diyarbakır'da sempozyum düzenlendi

08.04.2021 16:05
Diyarbakır'da sempozyum düzenlendi, System.String[]

Diyarbakır'da geri dönüşüm projelerine ilişkin sempozyum düzenlendi.

Diyarbakır'da geri dönüşüm projelerine ilişkin sempozyum düzenlendi.

Silvan Belediyesince, Silvan Meslek Yüksek Okulu ve Slovenya'nın Krsko Belediyesinin ortağı olduğu, Türkiye ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen şehir eşleştirme hibe programı kapsamında sempozyum yapıldı.

Sempozyumda, Silvan Belediye Başkan Yardımcısı Ferzende Tekin, Dicle Üniversitesi Sekreteri Doç. Dr. Ali Karakaş, Silvan Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Sedat İlhan, Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Hamdi Temel, Doç. Dr. Hüseyin Alkan, Prof. Dr. İrfan Yeşilnacar, Prof. Dr. Azmi Aktacir, Doç. Dr. Deniz Uçar, Dr. Serdar Karataş, Doç. Dr. Dursun Akaslan, Dr. Öğretim Üyesi Nurettin Beşli, Yenilenebilir Geri Dönüşüm Uygulamaları Projesi kapsamında konuştu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Diyarbakır'da sempozyum düzenlendi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Deniz Çoban, Galatasaray-Karagümrük maçına damga vuran pozisyonu değerlendirdi: VAR'ın bir işi yok burada Deniz Çoban, Galatasaray-Karagümrük maçına damga vuran pozisyonu değerlendirdi: VAR'ın bir işi yok burada 11 yıldır kayıp olan kadının öldürüldüğü ortaya çıktı 11 yıldır kayıp olan kadının öldürüldüğü ortaya çıktı Enes Batur'un doğum günü partisine baskın! Polisi gören arka kapıdan kaçtı Enes Batur'un doğum günü partisine baskın! Polisi gören arka kapıdan kaçtı Akılalmaz vahşet! Babaannesini kucaklayıp balkondan attı Akılalmaz vahşet! Babaannesini kucaklayıp balkondan attı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip Fransız ekibi Lille, Yusuf Yazıcı ile yolları ayırma kararı aldı Fransız ekibi Lille, Yusuf Yazıcı ile yolları ayırma kararı aldı