Son Dakika Haberleri: Diyarbakır'dan Kısa Kısa

Diyarbakır'dan Kısa Kısa

10 ay önce

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Bismil ilçesini ziyaret etti.

Diyarbakır'dan Kısa Kısa, System.String[]
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Bismil ilçesini ziyaret etti.

İlçeye gelen Atilla, Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Turgay Gülenç ve AK Parti Bismil İlçe Başkanı Mehmet Kızılkaya'yı ziyaret etti.

Atilla ve beraberindekiler yapımı devam eden ilçe otogarı ve belediye hizmet binası işaatında incelemede bulundu. İlçenin modern bir otogara kavuşacağını belirten Atilla, çalışmaların aralıksız sürdüğünü dile getirdi.

Atilla, Hatay'ın Yayladağı ilçesinde şehit olan piyade er İlham Çelebi'nin taziyesine katıldı.

Gülenç'ten şehit ailesine ziyaret

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Turgay Gülenç, Hatay'ın Yayladağı ilçesine bulunan 3. Hudut Tabur Komutanlığına bağlı Pulluyazı karakolu emrinde görev yaparken, Suriye'den kaçak yollarla Türkiye'ye geçmeye çalışan grubun ateş atması sonucunda şehit olan piyade er İlhami Çelebi'nin ailesini ziyaret etti.

Ziyaret sırasında güçlükle ayakta durabilen şehit babası Cemal Çelebi, Gülenç'e sarıldı.

Gülenç, " Genç, pırıl pırıl bir evladımızı daha teröre kurban verdik. Bu tesellisi mümkün olmayan bir acı. Allah şehadetini kabul etsin." dedi. Kaymakam ve Belediye Başkanvekili Gülenç, aileye tesellide bulundu.Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu Mültecileri Kabul Eden Avrupa Ülkesine Türklerden Rekor Başvuru

Son Dakika! Muğla'da 4,5 Büyüklüğünde Deprem Oldu