Diyarbakır Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Siirt'te Konser Verdi - Son Dakika

Diyarbakır Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Siirt'te Konser Verdi

17.02.2012 16:40
Diyarbakır Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Siirt'te Konser Verdi, System.String[]

Diyarbakır Devlet Klasik Türk Müziği Korosu sanatçıları, Siirt'te konser verdi.

Diyarbakır Devlet Klasik Türk Müziği Korosu sanatçıları, Siirt'te konser verdi.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nde, Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü'ne bağlı Diyarbakır Devlet Klasik Türk Müziği Korosu sanatçıları Kültür Merkezi'nde konser verdi.

Konserin ardından Vali Musa Çolak sanatçıları kutladı. Geçen yılın kültür ve sanat etkinlikleri açısından yoğun geçtiğini belirten Çolak, "Bu yılın kültür sanat açısından yoğun geçmesi için çalışmalar planlıyoruz. Özellikle Kültür ve Turizm Bakanlığı nezdinde girişimlerimiz devam ediyor" dedi.

- SİİRT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Diyarbakır Devlet Klasik Türk Müziği Korosu Siirt'te Konser Verdi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü