Son Dakika Haberleri: Cumhurbaşkanı Adayı Selahattin Demirtaş'ın Eşi Başak Demirtaş, Oyunu Kullandı

Cumhurbaşkanı Adayı Selahattin Demirtaş'ın Eşi Başak Demirtaş, Oyunu Kullandı

4 ay önce

HDP'nin Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş, oyunu kullandı.

Edirne F Tipi Kapalı Cezaevi'nde tutuklu bulunan HDP'nin cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş oyunu kullandı. Demirtaş, oyunu kullandıktan sonra cezaevinde bulunan eşini ziyaret etmek için Edirne'ye gitti.

BAŞAK DEMİRTAŞ OYUNU KULLANDI

Edirne F Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan HDP'nin cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş, oyunu merkez Kayapınar ilçesi Kayapınar İlkokulunda kullandı. 2165 nolu sandığa oyunu atan Demirtaş, seçimlerin hayırlı olması temennisinde bulunarak, "Heyecanlıyım, çok güzel bir gün olacak. Buna yürekten inanıyorum.

EŞİNİ ZİYARET ETMEK İÇİN CEZAEVİNE GİTTİ

Tüm halkımız bir an önce gelip oyunu kullanmalı ki demokrasiye, barışa, eşitliğe, kardeşliğe ve özgürlüğe bir an önce ulaşabilelim.

Bir oy çok şey değiştirir. Bunu unutmayalım. Umuyorum ki güzel günler çok yakında" dedi. Demirtaş, daha sonra cezaevinde bulunan eşini ziyaret etmek için yola çıktı.
Teslim Olan Kadın Terörist Kandil'de Yaşadığı Dehşeti Anlattı: 17 Kez Tecavüze Uğradım Seda Akgül'den Çok Konuşulacak Paylaşım: Etliyim, Butluyum, Mutluyum

Başkan Erdoğan'ın Talimatıyla 13 İlde Vatandaşlara Aşure İkram Edildi