DİYARBAKIR KAR YAĞIŞI ETKİLİ OLDU - Son Dakika

DİYARBAKIR KAR YAĞIŞI ETKİLİ OLDU

18.01.2022 22:49

Diyarbakır Valiliği, yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitim ve öğretime yarın bir günlük ara verildiğini duyurdu.

Diyarbakır Valiliği, yoğun kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitim ve öğretime yarın bir günlük ara verildiğini duyurdu. Valilik açıklamasında, "Kara yollarında oluşan buzlanmaya bağlı olarak ulaşımda yaşanabilecek sorunlar sebebiyle, öğrencilerimizin ve personelin güvenliğinin sağlanması bakımından, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı her tür ve derecedeki resmi-özel örgün ve yaygın eğitim kurumları, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, özel eğitim kursları ile diğer kamu, kurum kuruluşlarına ait kreş ve okul öncesi eğitim kurumlarında, 19 Ocak 2022 Çarşamba günü bir gün süreyle eğitime ara verilmesine karar verilmiştir. Ayrıca kamu kurum ve kuruluşları çalışanlarından; hamile, engelli, diyaliz hastaları ile kalp ve böbrek yetmezliği, kanser, kronik ağır hastalığı olan memur ve diğer kamu görevlileri 19 Ocak 2022 Çarşamba günü 1 gün süre ile idari izinli sayılacaklardır" denildi.

DİYARBAKIR KAR YAĞIŞI ETKİLİ OLDU
DİYARBAKIR KAR YAĞIŞI ETKİLİ OLDU
DİYARBAKIR KAR YAĞIŞI ETKİLİ OLDU
DİYARBAKIR KAR YAĞIŞI ETKİLİ OLDU

YORUMLAR
500
İsrail Başbakanı'nın Özel Kalem Müdürü istifa etti İsrail Başbakanı'nın Özel Kalem Müdürü istifa etti Kadına yönelik şiddetle mücadele eğitimleri devam ediyor Kadına yönelik şiddetle mücadele eğitimleri devam ediyor Diyarbakır Valiliğinden telefonla dolandırıcılık uyarısı Diyarbakır Valiliğinden telefonla dolandırıcılık uyarısı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel DİYARBAKIR KAR YAĞIŞI ETKİLİ OLDU - Son Dakika


Advertisement