Diyarbakır Valisi Toprak, Yeni Yılı Gençler, Hastalar ve Polislerle Geçirdi - Son Dakika

Diyarbakır Valisi Toprak, Yeni Yılı Gençler, Hastalar ve Polislerle Geçirdi

02.01.2012 14:04
Diyarbakır Valisi Toprak, Yeni Yılı Gençler, Hastalar ve Polislerle Geçirdi, System.String[]

Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak, yeni yılını Yetiştirme Yurdu'ndaki gençler, Çocuk Hastanesi'ndeki hastalar ve polislerle geçirdi.

Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak, yeni yılını Yetiştirme Yurdu'ndaki gençler, Çocuk Hastanesi'ndeki hastalar ve polislerle geçirdi.

Vali Toprak ve Vali Yardımcısı Ahmet Dalkıran, yeni yılın ilk saatlerinde Koşuyolu semtinde, Erkek Yetiştirme Yurdu'nu ziyaret ederek, gençlerle bir araya geldi.

Gençlere azimli olmaları, geleceklerini kazanmaları için çok çalışmaları ve bol bol kitap okumaları tavsiyesinde bulunan Toprak, gençlerin sorun ve önerilerini dinledi.

Çocuklara yurtta çıkan yemeklerden memnun olup olmadıklarını soran Toprak, Şirin Baba olarak adlandırılan yurt aşçısını çocukların övmesi üzerine aşçıyı yanına çağırarak, kendisini kutladı.

Daha sonra Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ni ziyaret eden Toprak, burada tedavi gören minik hastalara ve yakınlarına geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Çocuklara hediye veren Toprak, daha sonra dün terör örgütü PKK'lı teröristlerin barındığı hücre evine düzenlenen operasyon sırasında, ayağından yaralanan polis memurunu tedavi gördüğü Dicle Üniversitesi Hastanesi'nde ziyaret etti.

Vali Toprak, Bağlar İlçe Emniyet Müdürlüğü ve 10 Nisan Polis Merkezi'ni ziyaret ederek, tüm emniyet mensuplarının yeni yılını telsiz anonsuyla kutladı.

- DİYARBAKIR

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Diyarbakır Valisi Toprak, Yeni Yılı Gençler, Hastalar ve Polislerle Geçirdi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sadakatsiz'in bölüm sonu izleyicileri ekrana kilitledi! Bir kişi Asya'nın gözünün önünde inşattan düştü Survivor 2021'in 10. bölüm fragmanı yayınlandı! "Çok üzücü bir durum var" diyen Acun Ilıcalı, acil durum konseyi yapıyor ABD'nin yeni başkanı Joe Biden Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Süleyman Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar! Türkiye koronavirüs aşısında üçüncü adıma geçiyor Algı Eke'den magazin gündemini sarsan 'yasak aşk' itirafı: İğrenç bir şeydi Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor