Dj, Yeni Yıl Eğlencesi Sırasında Hayatını Kaybetti - Son Dakika

Dj, Yeni Yıl Eğlencesi Sırasında Hayatını Kaybetti

9 yıl önce

Çanakkale'de düzenlenen yeni yıl eğlencesinde görev alan bir DJ, eğlence sırasında hayatını kaybetti.

Dj, Yeni Yıl Eğlencesi Sırasında Hayatını Kaybetti, System.String[]

Çanakkale'de düzenlenen yeni yıl eğlencesinde görev alan bir DJ, eğlence sırasında hayatını kaybetti. DJ'nin elektrik çarpması sonucu hayatını kaybetme ihtimali üzerinde duruluyor.


Çanakkale'nin Kepez Beldesi'nde sahil kenarında bir çay bahçesi, açık havada yeni yıl eğlencesi düzenledi. Çay bahçesinden elektrik kablosu çekilerek kurulan platformda DJ'lik yapan Sercan Özdemir'in (21), eğlencenin devam ettiği 23.00 sularında sahnede olmadığı görüldü. Çevrede arama yapan görevliler, Özdemir'i bir metre yükseklikteki sahnenin arka kısmında yerde yatmış vaziyette buldu. Olay yerine çağrılan ambulansla Çanakkale Devlet Hastanesi'ne kaldırılan genç DJ, hayatını kaybetti. Vücudunda morlukların olduğu gözlenen DJ'nin yapılan ilk incelemelere göre sahnede elektrik çarpması sonucu hayatını kaybettiği bildirildi. Kalk krizi geçirme ihtimali üzerinde de duran yetkililer, olay yerinde inceleme yaparak rapor tutu. DJ'nin ölüm haberi üzerine eğlence alanı sessizliğe bürundu. Yakılan ateşlerin çevresinde toplanan vatandaşlar, kimsenin DJ'nin düşme anını görmediğini söyledi. Olayı duyan Özdemir'in yakınları da hastaneye koştu.


DJ Özdemir'in elektrik çarpması mı yoksa kalp krizi sonucu mu öldüğü, otopsi raporundan sonra belli olacak.

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 01:32 Kaynak: CHASon Dakika

BM ve NATO olağanüstü toplanırken, TBMM'nin olağan gününde toplanma kararı tepki çekti
Sınırda taksicilerle bir grup göçmen arasında kavga çıktı Erdoğan'ın açıklamalarından sonra Kılıçdaroğlu da kameralar karşısına geçti