Doç. Dr. Fazıl Kırkbir'in Toplum Mühendisi "Siya" Kitabı İlgi Gördü - Son Dakika

Doç. Dr. Fazıl Kırkbir'in Toplum Mühendisi "Siya" Kitabı İlgi Gördü

02.03.2015 09:23
Doç. Dr. Fazıl Kırkbir'in Toplum Mühendisi

Trabzon 2. Kitap Günleri Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde dün sona ererken, KTÜ Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fazıl Kırkbir’in Toplum Mühendisi “Siya” kitabı fuarda en fazla ilgi gören kitaplar arasında yer aldı.

Trabzon 2. Kitap Günleri Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi'nde dün sona ererken, KTÜ Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fazıl Kırkbir'in Toplum Mühendisi "Siya" kitabı fuarda en fazla ilgi gören kitaplar arasında yer aldı.

61 yayınevi ve 50 yazarın söyleşi ve imza günleri ile katıldığı etkinliği 100 bin 'in üzerinde kitapsever ziyaret etti. Okurların meraklı soruları ve yazarlarla yaptıkları hoş sohbetler, bu tür organizasyonların ne denli önem taşıdığını bir kez daha ortaya koyarken, Doç. Dr. Fazıl Kırkbir de Toplum Mühendisi "Siya" adlı kitabı ile bu ilgiden nasibini aldı.

Kitap kapak tasarımı ile de kendinden söz ettirirken, kendi gibi KTÜ'de akademisyen olan Fatih Çakır'ın hazırladığı kapak tasarımı fuarın güçlü yüzlerinden oldu.

KTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fazıl Kırkbir, bu tür fuarların önemine vurgu yaparak okuyucularıyla buluşmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. - TRABZON

Doç. Dr. Fazıl Kırkbir'in Toplum Mühendisi Siya Kitabı İlgi Gördü
Doç. Dr. Fazıl Kırkbir'in Toplum Mühendisi Siya Kitabı İlgi Gördü

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Doç. Dr. Fazıl Kırkbir'in Toplum Mühendisi 'Siya' Kitabı İlgi Gördü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi İstanbul'daki vaka sayıları ne durumda? İşte en çok artış olan 8 ilçe İki kamyonun kafa kafaya çarpıştığı kazada, yol kan gölüne döndü: 3 ölü, 1 yaralı Eğlence mekanlarına getirilen gece yarısı yasağı erken saate çekiliyor Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan skandal karikatürle ilgili Türkiye'den Fransa'ya nota Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum