Son Dakika Haberleri: Doç. Dr. Selman Öğüt'ten Çarpıcı Hırsızlık Yorumu: Elini Keselim Deyince İnsan Hakları Diyorlar

Doç. Dr. Selman Öğüt'ten Çarpıcı Hırsızlık Yorumu: Elini Keselim Deyince İnsan Hakları Diyorlar

29 gün önce

Medipol Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Selman Öğüt, artan hırsızlık olaylarıyla ilgili, "Elini keselim deyince de insan hakları diyorlar. Evine girilenler hayvan sanki!" yorumunu yaptı.

Ülke TV ekranlarında yayınlanan ve Turgay Güler'in sunduğu Sıra dışı programının konu başlıklarından biri de son dönemde artan hırsızlık olayları oldu.

Programın yorumcularından Ülke Tv Genel Yayın Yönetmeni ve Yeni Şafak Gazetesi Yazarı Hasan Öztürk, yaşanan hırsızlık olaylarının devlete olan güveni sarstığını belirterek yetkilileri uyardı.

Öztürk, "Devlet vatandaşın canını malını korumakla yükümlüdür. Hırısızların serbest bırakılması devlet otoritesini sarsar, adalete güveni yok eder. Bu işin hem emniyet ayağı var hem de yargı ayağı var. Bu hırsızlık olaylarından canı yanan vatandaş suçu iktidarda arıyor. Bu çok önemli bir konu yetkililer bu işe çok acil çözüm bulmalı." dedi

"ELİNİ KESELİM DEYİNCE İNSAN HAKLARI DİYORLAR"

Medipol Üniveristesi Hukuk Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Selman Öğüt, ise sosyal medya hesabından çarpıcı bir yorumda bulundu. Öğüt, Twitter hesabından "Elini keselim diyince de insan hakları diyorlar. Evine girilenler hayvan sanki!?" yorumunu yaptı. Doç. Dr. Selman Öğüt'ün yorumuna çok sayıda destek geldiği görüldü.


YORUMLAR


Öldürüp Telefonundan "Ben İyiyim Merak Etmeyin" Diye SMS Attılar Fatih Portakal "Bir Araştırma Oranı Geldi" Deyip Çağrıda Bulundu Kılıçdaroğlu'nun İdam Edilmesini İsteyen Akit Muhabiri Mehmet Özmen, Kovuldu!