Doctor Who'nun İlk Spin-off'u 2016'da - Son Dakika

Doctor Who'nun İlk Spin-off'u 2016'da

12.10.2015 12:16
Doctor Who'nun İlk Spin-off'u 2016'da

Patrick Ness'in ilk televizyon projesi olacak olan Doctor Who'nun bu versiyonunun hikayesi daha geniş temalara yayılmaktadır.

Doctor Who turkish player

Patrick Ness'in ilk televizyon projesi olacak olan Doctor Who'nun bu versiyonunun hikayesi daha geniş temalara yayılmaktadır. Bu sezonla beraber 9. sezonuna adım atacak olan dizinin başrol oyuncusu Peter Capaldi. Her ne kadar şimdilik bu projeye dair dışarıya haber yayılması istenmese de dizinin bu sefer genç kuşağa hitap edeceği söyleniyor.

Dizinin geri kalan kadrosuna yönelik şu an herhangi bir şey söylemek güç ancak Doctor Who'nun kadro konusunda bu sezonda bazı değişikliklere gittiğini söylemek yanlış olmaz.

İleri günlerde yeni haberler beklediğimiz Doctor Who cephesinde 2016 yılında bizi birbirinden güzel sürprizler bekliyor olacak. Gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Habere ulaşmak için- turkishplayer.com

YORUMLAR
500
Kaynak: Turkishplayer.com

Son Dakika Teknoloji Doctor Who'nun İlk Spin-off'u 2016'da - Son Dakika

Bu haber Turkishplayer.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Turkishplayer.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Turkishplayer.com kurumudur.

Advertisement