Doğa Fotoğrafçıları'ndan Başkan'a Teşekkür - Son Dakika

Doğa Fotoğrafçıları'ndan Başkan'a Teşekkür

12.01.2012 10:58
Doğa Fotoğrafçıları'ndan Başkan'a Teşekkür, System.String[]

"Haydi" adlı fotoğraf gösterisi Konak Belediyesi Prof.Dr.Türkan Saylan Alsancak Kültür ve Sanat Merkezi Benal Nevzat Salonu'nda gerçekleştirildi.

İzmir Doğa Fotoğrafçıları'nın

"Haydi" adlı fotoğraf gösterisi Konak Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Alsancak Kültür ve Sanat Merkezi Benal Nevzat Salonu'nda gerçekleştirildi.

Grup sözcüsü Erol Özdayı'nın fotoğraflarından oluşan sunuma Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan da katılarak doğa fotoğrafçılarına destek verdi.

İZDOF üyeleri adına Başkan Tartan'a plaket veren Erol Özdayı, kültür ve sanata katkılarından dolayı teşekkür etti ve "Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, İZDOF kurulduğundan bu yana desteklerini bizden esirgemedi. Özellikle bizim fotoğraflarımızdan oluşan ve Konak Kültür Yayınlarından çıkan, 'İzmir'de Doğal Yaşam' kitabı bizim için çok önemliydi. Kitap hayalimiz onun büyük desteğiyle gerçekleşti" dedi.

Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, doğaseverlerden gelen plaketin gurur verdiğini belirtti ve "Fotoğraf sanatıyla birlikte özellikle İzmir'in doğal yaşamını da gün yüzüne çıkartıyor olmak önemsenmesi gereken bir iş. Birbirinden güzel çalışmaların yer aldığı kitapla da çok sayıda insana ulaşılmış ve İzmir'in doğa değerleri tanıtılmış oldu. Sanatı sosyal sorumlulukla, toplumsal kazanıma çeviren her işe desteğimiz sürecek" diye konuştu.

(AH-)

12.01.2012 10: 38 TSİ

NNNN - İZMİR

Doğa Fotoğrafçıları'ndan Başkan'a Teşekkür

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Doğa Fotoğrafçıları'ndan Başkan'a Teşekkür - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Son Dakika! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: İstanbul'da vaka sayısı Türkiye genelinin yüzde 40'ına ulaştı Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar