Son Dakika Haberleri: Doğa Rutkay Bir Aylık İkizlerinden, Oğlu Rutkay Kemal'i Sünnet Ettirdi

Doğa Rutkay Bir Aylık İkizlerinden, Oğlu Rutkay Kemal'i Sünnet Ettirdi

7 ay önce

İkiz bebekleriyle ilk kez anne olan Doğa Rutkay oğlu Rutkay Kemal'i sünnet ettirdiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Geçtiğimiz gün ikiz bebeklerini kucağına alan oyuncu Doğa Rutkay Kamal, ikiz bebeklerinden Rutkay Kemal'in sünnet ettirdi. Henüz 1 aylık olan oğlunun sünnet haberini Rutkay, instagram hesabından sünnet şarkısını söyleyerek takipçileriyle paylaştı.

İşte o paylaşım;

BEBEKLERİNİ İLK KUCAKLARINA ALDIKLARINDA ŞU SÖZLERİ DİLE GETİRMİŞLERDİ

Bebeklerini kucağına alan mutlu çift duygularını şu şekilde dile getirmişlerdi; Doğa Rutkay"Biz iyiyiz merak etmeyin dostlarımız, tanış olmadan sevenlerimiz, dualarınıza... Kalpten geçen her türlü duygularınıza sonsuz teşekkürler...Biz bu işi beraber başardık." Eşini doğumda da yalnız bırakmayan Kerimcan Kamal ise "Evet, Piraye ve Rutkay Kerim bu gece itibarı aramıza geldiler. Büyük bir şaşkınlık ve sevinç bizde. Kulaklarına duasıyla isimleri okundu. Anaları da,bebeler de gayet iyiler. Önce kendilerine,ailelerine,vatana,milete ve tüm insanlığa hayırlı birer evlat olmaları en büyük arzumuz,tek hayalimiz. Bugüne kadar esirgemediğiniz dualarınız ve güzel niyetleriniz için binlerce teşekkürler. Herkesin evladıyla birlikte bizimkileri de Rabbim korusun.

Sevgi ve saygılarımızla."


YORUMLAR


Nasıl Yapıldığını Sadece İki Kişi Biliyor! Günde Bin Tane Üretilip Türkiye'nin Dört Bir Yanına Satılıyor Çanakkale'ye Bağlı Tevfikiye Köyü, Arkeo-Köye Dönüştürüldü

Üretici ve Yatırımcıya 1,5 Milyar Liralık Hibe Paketi