Rahmetli Doğan Cüceloğlu'nun fotoğrafını kullanarak para toplanmaya çalışıldı! Aile yaşananlara isyan etti - Son Dakika

Rahmetli Doğan Cüceloğlu'nun fotoğrafını kullanarak para toplanmaya çalışıldı! Aile yaşananlara isyan etti

23.02.2021 09:32

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş'ta ailesi ile yaşadığı evinde ölü bulunan ünlü psikolog ve yazar Doğan Cüceloğlu'nun ailesi, sahte sosyal medya hesaplarından Cüceloğlu'nun fotoğrafının izinsiz kullanılarak para toplanmaya çalışıldığını duyurarak vatandaşları itibar etmemesi konusunda uyardı.

Geçen hafta yaşamını yitiren 83 yaşındaki ünlü psikolog Doğan Cüceloğlu'nun ailesi, sahte hesaplarla Cüceloğlu'nun adına para toplanmaya çalışıldığını, bu hesaplara itibar edilmemesi gerektiğini söyledi.

"AİLE OLARAK PARA TOPLAMAMIZ MÜMKÜN DEĞİLDİR"

Cüceloğlu'nun ailesi tarafından sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Sizlerle paylaşmak istediğimiz önemli bir konu var. Sizler de hatırlayacaksınız Doğan Hoca geliştiren aile ve okul ortamı için emek veren herkese 'aynı ekipteniz' derdi. Onun sosyal medya hesaplarını takip eden, fikirlerini uygulamaya çalışan sizler geçirdiğimiz bu zor günlerde bizlere de ailesi olarak 'aynı ekipten' olduğumuzu hissettirdiniz, tekrar sağ olun. Doğan Hoca'nın adından faydalanmak amacıyla açılan sahte hesaplarda para toplanmaya çalışıldığı, adının ve fotoğrafının iznimiz olmaksızın bazı faaliyetlerde kullanıldığı bilgisini üzülerek öğrendik.

Doğan Cüceloğlu adına hiçbir sebeple para toplamamız söz konusu değildir. Onun adının topluma faydalı işler için onayımız alınarak yapılacak faaliyetler dışında kullanılmasına zaten yorgun olan gönlümüzün kırıldığını belirtmek ister, dikkatlerinizi rica ederiz. Sizler de büyük ekibi olarak lütfen buna izin vermeyin. Onun adını ve fikirlerini hep birlikte koruyalım."

Rahmetli Doğan Cüceloğlu'nun fotoğrafını kullanarak para toplanmaya çalışıldı! Aile yaşananlara isyan etti
Rahmetli Doğan Cüceloğlu'nun fotoğrafını kullanarak para toplanmaya çalışıldı! Aile yaşananlara isyan etti

Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin Rahmetli Doğan Cüceloğlu'nun fotoğrafını kullanarak para toplanmaya çalışıldı! Aile yaşananlara isyan etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

3 yıldır küs olduğu amcasının borcunu bahane ederek 100 bin liralık senet imzalattılar Çakmak çakınca yanan su herkesi şaşkına çevirdi! Metan gazı ya da doğal gaz olabilir Haftaya yükselişle başlayan dolar 7,57'den işlem görüyor İstifa ettiği iddiaları sonrası Ali Koç ile Emre Belözoğlu arasındaki konuşma ortaya çıktı Son dakika: Akıllı telefon üreticisi OPPO, Türkiye'de deneme üretimlerine başladı Fuhuş yapmak istemeyen kadının saçını kesip bıçakladılar NASA, dünyanın 1 milyar yıl sonra yok olacağını hesapladı Aylan bebeğin babasından Papa'ya sosyal medyayı ayağa kaldıran hediye! "Celladına aşık olmuş" yorumları yapıldı