Doğan Mahallesi'ne 17 Bin Metre Kare Beton Parke Yapılıyor - Son Dakika

Doğan Mahallesi'ne 17 Bin Metre Kare Beton Parke Yapılıyor

08.09.2012 15:05
Doğan Mahallesi'ne 17 Bin Metre Kare Beton Parke Yapılıyor, System.String[]

Siirt'in Doğan Mahallesi'nde 17 bin metre kare beton parke yapılacağı bildirildi.

Siirt'in Doğan Mahallesi'nde 17 bin metre kare beton parke yapılacağı bildirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Belediye Başkanı Selim Sadak'ın inşaat çalışmalarının yapıldığı alana giderek, yetkililerden bilgi aldığı belirtildi.

Belediyenin 2012 hizmet programı kapsamında hazırlanan yol yapım ve onarım çalışmalarının aralıksız devam ettiği kaydedilen açıklamada, Belediye Başkanı Sadak'ın belediyenin katılımcı, demokratik, ekolojik ve halka dayalı bir hizmet anlayışı ile ileriye dönük halka hizmet götürdüğüne dair ifadeleri yer aldı.

Açıklamada, Belediye Başkanı Sadak'ın, yol işgallerini kabul etmeyeceklerini, hazırlanan projenin de aynen hayata geçirileceğini söylediği belirtildi.

Mahalle sakinlerinin yol çalışmalarının başlaması için işgal ettikleri arazileri hemen terk etmeye karar verdikleri kaydedildi.

Muhabir: Zekeriye Güneş/ İbrahim Yakut

Yayıncı: Behçet Güngör - SİİRT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Doğan Mahallesi'ne 17 Bin Metre Kare Beton Parke Yapılıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Erkek kardeşi tarafından katledilen Melek Aslan cinayetinin azmettiricisi Orhan Vatansever tutuklandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: Vakit kaybına tahammülümüz yok, ordumuz daha hızlı ilerleyecek Sosa'nın Trabzonspor maçındaki hatası ve performansı F.Bahçe taraftarının tepkisini çekti 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı