Doğduğun Ev Kaderindir'de yürek sızlatan sahne! Burhan önce Müjgan'ı sonra kendini vurdu - Son Dakika

Doğduğun Ev Kaderindir'de yürek sızlatan sahne! Burhan önce Müjgan'ı sonra kendini vurdu

03.12.2020 07:49

Dün akşam yeni bölümüyle ekrana gelen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde nefes kesen anlar yaşandı. Müjgan, annesinin yanına gitmek isterken yıllardır aşık olduğu Burhan tarafından vuruldu. Müjgan'ın hayatına kasteden Burhan, daha sonra da kendisini vurdu.

Başrollerinde Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol'un rol aldığı ve TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi dün akşam 22. yeni bölümüyle ekrana geldi. Zeynep ve Mehdi'nin aşkını konu alan dizinin dün akşamki bölümünün final sahnesinde herkesi şoke eden bir olay yaşandı.

ÖNCE SEVDİĞİ KADINI SONRA KENDİSİNİ ÖLDÜRDÜ

Yıllardır aşık olduğu ancak kavuşamadığı Burhan'dan kaçmak için Erzurum'daki annesinin yanına gitmek isteyen Müjgan, otobüse binmesine dakikalar kala vuruldu. Müjgan'ın Erzurum'a gideceğini öğrenen Burhan, otogarda önce sevdiği kadını kalbinden vurdu sonra silahı kendisine doğrultarak intihar etti.

Doğduğun Ev Kaderindir'de yürek sızlatan sahne! Burhan önce Müjgan sonra kendini vurdu

Dizide Müjgan'ı oynayan Zeynep Kumral ve Burhan karakterini canlandıran Teoman Kumbaracıbaş'ın Doğduğun Ev Kaderindir'e veda edip etmeyeceği yeni bölümle belli olacak.

Doğduğun Ev Kaderindir'de yürek sızlatan sahne! Burhan önce Müjgan sonra kendini vurdu

"KADINA ŞİDDETE HAYIR"

Dizinin son sahnesinde ise kadına şiddet haftasına dikkat çekilerek "Kadına şiddet haftasından artık hiçbir kadın ölmesin... Hayatını kaybeden bütün kadınlara annelerini kaybeden evlatlara ve kızlarını kaybeden bütün annelere... Kadına şiddete hayır" ifadeleri yer aldı.

Doğduğun Ev Kaderindir'de yürek sızlatan sahne! Burhan önce Müjgan sonra kendini vurdu

SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Zeynep'in eski acıları Mehdi'nin kapısına getirdiği Bayram ile tekrar su yüzüne çıktı. Ancak Zeynep artık eski Zeynep olmadığı ve kendi elleriyle kurduğu hayatına sahip çıkmak istediği için yıllarca hem kendisine hem de annesine eziyet eden babasını hayatından çıkardı.

Doğduğun Ev Kaderindir'de yürek sızlatan sahne! Burhan önce Müjgan sonra kendini vurdu

Barış'a ilk gördüğün andan beri takıntılı olan Mehdi'nin kıskançlığı Zeynep'e zor anlar yaşattı. Öte yandan Cemile ve Nuh yeni bir hayata başlarken Müjgan'da aşık olduğu Burhan'ın öfkesinden korktuğu için Erzurum'daki annesinin yanına gitmeye karar verdi. Ancak otogarda Cemile ve Nuh ile sohbet eden Müjgan karşısında Burhan'ı görünce büyük bir şok yaşadı. Gözü dönen Burhan, herkesin içinde önce Müjgan'ı vurdu sonra silahı doğrultarak kendini vurdu.

Doğduğun Ev Kaderindir'de yürek sızlatan sahne! Burhan önce Müjgan'ı sonra kendini vurdu

Son Dakika Magazin Doğduğun Ev Kaderindir'de yürek sızlatan sahne! Burhan önce Müjgan'ı sonra kendini vurdu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)
  • Orhan: Ne kadar şuurusuz yapımcılar var. Ve buna kayıtsız kalan, toplum değerlerinden yoksun bir RTÜK var. Cevap Yaz 57 8 Yayından Kaldır
  • abc: Kadına şiddete hayır derken bile hem fiziki hem psikolojik şiddeti dibine kadar işleyip izletiriz. Adam aşkından kadını da kendini de öldürür normal bir şeymiş gibi bunu yayınlarız. Ama yanlış anlamayın kadına şiddete hayır diyoruz. Cevap Yaz 106 9 Yayından Kaldır

Son Dakika

Destekleri memnuniyetle karşılayan yeme-içme sektöründe gözler işletmelerin açılmasında Rusya TürkAkım üzerinden Avrupa'ya gaz arzını artırmayı planlıyor Mesut Özil'e imza töreninde Arda Turan soruldu: Çok yetenekli bir kardeşimiz MAK araştırmadan yılın ilk anketi! MHP ve HDP baraj altı kaldı, İYİ Parti'deki yükseliş dikkat çekti Doğumda iki kez kalbi duran kadın hayata döndürüldü ancak yatağa mahkum oldu Galatasaray Ali Yavuz Kol'u Yukatel Denizlispor'a kiralık olarak gönderdi İzmir'in göbeğindeki mahalle, yıllardır doğal gaz bekliyor Polis - öğretmen çiftten haber alamayan arkadaşları eve girince acı manzarayla karşılaştı