Dogecoin'de Tesla etkisi! Musk'ın duyurusundan sonra yüzde 10'dan fazla değer kazandı - Son Dakika

Dogecoin'de Tesla etkisi! Musk'ın duyurusundan sonra yüzde 10'dan fazla değer kazandı

14.01.2022 11:54

Tesla'nın kurucusu ve dünyanın en zengin ismi olan milyarder iş insanı Elon Musk, kripto para piyasasına yine damga vurdu. Musk'ın Tesla ürünlerinin "Dogecoin" ile alınabileceğini duyurmasıyla birlikte Dogecoin'in fiyatı yüzde 10'dan fazla yükseldi.

Yaptığı paylaşımlarla kripto para piyasasında dalgalanmalara neden olan milyarder iş insanı Elon Musk, yine sahnede. Elon Musk, Tesla'ya ilişkin yaptığı duyuruyla şaka coin olarak çıkan Dogecoin'i bir kez daha parlattı.

YÜZDE 20'YE YAKIN YÜKSELDİ

Musk, Tesla ürünlerinin Dogecoin ile alınabileceğini duyurdu. Bu gelişme sonrası Dogecoin yüzde 20'ye yakın değer kazandı.

Dogecoin'de Tesla etkisi! Musk'ın duyurusu sonrası yüzde 10'dan fazla değer kazandı

DUYURU SONRASI 2.70'İ AŞTI

Dün 2.30 TL seviyelerinde bulunan Dogecoin, Musk'ın duyurusu sonrası 2.73'lere kadar çıktı. Dogecoin daha sonra 2.60'larda dengelendi. Kripto para birimi saat 11.46 itibarıyla 2.65 seviyesinde bulunuyor.

Dogecoin'de Tesla etkisi! Musk'ın duyurusu sonrası yüzde 10'dan fazla değer kazandı
YORUMLAR
500
ABD'de geçen yıl yetişkinlerin sadece yüzde 24'ü ekonomiyi 'iyi' olarak değerlendirdi ABD'de geçen yıl yetişkinlerin sadece yüzde 24'ü ekonomiyi 'iyi' olarak değerlendirdi Elon Musk, sürücüsüz otomobiller için tarih verdi! Elon Musk, sürücüsüz otomobiller için tarih verdi! Kripto para piyasasının toplam değeri 1,2 trilyon dolar seviyelerine geriledi Kripto para piyasasının toplam değeri 1,2 trilyon dolar seviyelerine geriledi

Son Dakika Finans Dogecoin'de Tesla etkisi! Musk'ın duyurusundan sonra yüzde 10'dan fazla değer kazandı - Son Dakika


Advertisement