Doğru İnsan Gerçek İlişki - Son Dakika

Doğru İnsan Gerçek İlişki

24.05.2017 11:34
Doğru İnsan Gerçek İlişki, System.String[]

Kitapları ve seminerleri ile milyonlarca insana ulaşan, yüzbinlerce insanın yaşamında kalıcı değişim yaratan Aret Vartanyan ile "Doğru İnsan Gerçek İlişki" semineri, Caddebostan Kültür Merkezi B Salon'da.

Kitapları ve seminerleri ile milyonlarca insana ulaşan, yüzbinlerce insanın yaşamında kalıcı değişim yaratan Aret Vartanyan ile "Doğru İnsan Gerçek İlişki" semineri, Caddebostan Kültür Merkezi B Salon'da...

"Kimisi ilişkisini canlandırmak, ilk zamanlarını yaşamak istiyor; kimisi doğru insanı bulamayacağına inanıyor, kimisi ayrılığın yüklerinden kurtulamıyor, kimisi aldatılma endişesinden ilişkisini yaşayamıyor. Her insan, yüreğindeki ilişkiyi yaşamayı hak ediyor. Doğru İnsan Gerçek İlişki semineri, aşktan uzun süreli ilişkilere, boşanmadan ayrılığa, cinsellikten doğru insanın kim olduğuna uzanan geniş bir yelpazede farklı konulara sıra dışı yaklaşımlarla ışık tutarken, kalıcı sonuçlar için ilk adımları atıyor.

Yazar ve Yaşam Atölyesi'nin Kurucusu Aret Vartanyan'ın yönettiği Doğru İnsan Gerçek İlişki seminerinde aşk, ilişkiler ve cinsellik olgularından yolculuğa çıkarken, tatmin edici bir ilişkinin nasıl yaşanabileceğini sorgulayacaksınız."

Gerçek yaşam hikayelerinden vaka örnekleri ve analizleri

İlişki modelinin belirlenmesi

Bu doğrultuda gerçekten nasıl bir ilişkiye ihtiyaç olduğunun ortaya konulması

Başarılı bir ilişki için doğru adımlar

Doğru partner seçimi için kriterlerin belirlenmesi

Günümüz dünyasında aşk, ilişkiler ve cinselliğin global ve yerel çözümlenmesi

Detaylar :

İl : İstanbul

İlce : Kadıköy

Mekan : CKM B Salonu

Mekan Adresi : Bağdat Cad. Haldun Taner Sok. No: 11

Başlangıç Saati : 24.05.2017 20: 00: 00

Bitiş Saati : 24.05.2017 22: 00: 00

Kategori : Doğru İnsan Gerçek İlişki

Tür : Eğitim

Ücretlimi? : Hayır

Doğru İnsan Gerçek İlişki

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Doğru İnsan Gerçek İlişki - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur dizisinde Yamaç'a hayatının dayağını atan maskeli dövüşçünün kimliği ifşa oldu Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma'ya sürpriz konuk Eski Galatasaraylı Bilal Kısa'nın babası vefat etti Yürek burkan olay! Yardım istemek için geldiği muhtarlıkta kalp krizinden öldü Son Dakika: ABD'de Kongre binası, güvenlik tehdidi nedeniyle giriş ve çıkışlara kapatıldı Korkutan araştırma! Kovid-19'u atlatanların üçte biri ilk 5 ayda tekrar hastaneye kaldırıldı 1,5 yıl önce trafik kazası nedeniyle öldüğü sanılan sürücünün başına mermi isabet ettiği ortaya çıktı Bakan Çavşuğlu'nun Alman mevkidaşıyla ortak basın toplantısına Mesut Özil diyaloğu damga vurdu