Doğtaş Çocuk Resim Yarışması Sonuçları Açıklandı - Son Dakika

Doğtaş Çocuk Resim Yarışması Sonuçları Açıklandı

26.01.2012 14:44
Doğtaş Çocuk Resim Yarışması Sonuçları Açıklandı

Çocuklar hayallerindeki odayı çizdi, Doğtaş'tan diledikleri odaya sahip olma şansı yakaladı.

Mobilya sektörünün en beğenilen şirketi seçilen Doğtaş'ın düzenlediği Çocuk Resim Yarışması'nın Ödül Töreni 25 Ocak tarihinde Doğtaş Yönetim Kurulu Üyesi Murat Doğan, Doğtaş yetkilileri, ünlü Ressam Bedri Baykam'ın jüri başkanlığını üstlendiği yarışma jüri üyeleri ve kazanan öğrencilerle birlikte Taksim Piramid Sanat'ta gerçekleşti.

Doğtaş'ın çocukların hayallerini desteklediği ve renkli dünyalarını daha da renkli hale getirmek için her yıl geleneksel olarak düzenlediği Çocuk Resim Yarışması'na bu yıl Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden binlerce resim geldi. Jüri Başkanlığını ünlü Ressam Bedri Baykam'ın üstlendiği yarışmada resimleri; Ressam ve Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Tasarım Fakültesi Öğretim Görevlisi Yusuf Taktak, Ressam ve Çocuk Resim Öğretmeni Safiye Mine Erdurak, Ressam Barış Sarıbaş ve Doğtaş Tasarım Müdürü Yılmaz Seber değerlendirdi.

25 Ocak tarihinde Doğtaş Yönetim Kurulu Üyesi Murat Doğan, Doğtaş yetkilileri ve ödül kazanan öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen ödül töreninde Doğtaş Yönetim Kurulu Üyesi Murat Doğan, "Ürün ve tasarımlarımızla evlere estetik değer katan Doğtaş markası olarak Çocuk Resim Yarışmamızı düzenledik. Yarışmayı, çocuklarımızın hayal gücüne destek olmak amacıyla geliştirdik. Büyük şehirlerle birlikte Anadolu'nun dört bir yanına gönderdiğimiz duyurular, ilköğretim öğrencileri arasında büyük heyecan ve ilgiyle karşılandı. Ülkenin her yerinden binlerce resim geldi. Gösterilen ilgi, çocuklarımızın potansiyelini açığa çıkarma bakımından doğru bir yarışma geliştirdiğimizin kanıtıydı. Yarışmamızda dereceye giren sevgili çocuklarımız, yaptığınız çalışmalar Doğtaş ailesi olarak bize gerçekten gurur verdi. Bu mütevazı ödüllerin sizi daha da motive edeceği ümidiyle hepinizi yürekten tebrik ediyorum. Doğtaş olarak, yarışmamızı her yıl düzenleyip siz çocuklarımızın hayallerine destek olmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Değerlendirme sonrası gerçekleştirilen ödül töreninde dereceye giren ilk 5 çocuğa Doğtaş'tan dilediği yeni nesil odası takımı hediye edildi. Yarışmada ilk 5 ödülünü; Ankara'dan Begüm Üçgüler, Düzce'den Büşra Tekin, Düzce'den Furkan Kaşık, İzmir'den Ege Özcan, İzmir'den Yasmin Önder alırken, jüri özel ödüllerini ise; Antalya'dan Arif Balaban Kaptan, Samsun'dan Azmi Oğuz, Yalova'dan Gökhan Bahadır Özen, Sinop'tan Gülçin Çalışkan, Kocaeli'den Sude Akgün kazandı. Ayrıca, çeşitli illerden 20 çocuğa da sürpriz hediyeler verildi.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
İstanbul'da 'Güven Huzur' uygulaması İstanbul'da 'Güven Huzur' uygulaması İstanbul'a gelen leylek sürüsü Taksim Meydanı semalarında görsel şölen oluşturdu İstanbul'a gelen leylek sürüsü Taksim Meydanı semalarında görsel şölen oluşturdu HDP Eş Genel Başkanı Buldan: Seçimde kimi destekleyeceğimizi önümüzdeki günlerde açıklayacağız HDP Eş Genel Başkanı Buldan: Seçimde kimi destekleyeceğimizi önümüzdeki günlerde açıklayacağız

Son Dakika Güncel Doğtaş Çocuk Resim Yarışması Sonuçları Açıklandı - Son Dakika


Advertisement