Son Dakika Haberleri: Doğu Anadolu'da Kış

Doğu Anadolu'da Kış

5 gün önce

Doğu Anadolu Bölgesi'nde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 14 derece ile Ardahan'da ölçüldü.

Doğu Anadolu'da Kış, System.String[]
 Doğu Anadolu Bölgesi'nde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 14 derece ile Ardahan'da ölçüldü.

Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, havanın parçalı ve bulutlu geçmesi beklenen bölgede, sıcaklığın mevsim normallerinin 2-4 derece üzerinde seyretmesi bekleniyor.

Rüzgarın ise güney ve güneybatıdan hafif, zaman zaman orta kuvvette esmesi öngörülen bölgede gece saatlerinde ise buzlanma ve don olayı ile yer yer sis ve pus oluşacağı tahmin ediliyor.

Gece en düşük hava sıcaklığı Erzincan'da 3, Iğdır ve Tunceli'de 1, sıfırın altında olmak üzere Ardahan'da 14, Kars'da 5, Erzurum'da 4, Ağrı'da 3 derece ölçüldü.

Günün en yüksek sıcaklıkları Tunceli ve Iğdır'da 14, Erzincan ve Tunceli'de 10, Ağrı'da 5, Erzurum'da 4, Ardahan'da 3, Kars'ta 2 derece olacak.

Kayak merkezlerinde kar kalınlıkları Palandöken'de 57, Cıbıltepe'de 55, Ergan'da 97 santimetre ölçüldü.


Yetkililer, vatandaşları sabah ve gece saatlerindeki buzlanma, don ve pus olayları ile dik ve eğimli yamaçlardaki çığ tehlikelerine karşı uyardı.Skandal Görüntüler! Terör Örgütü YPG'den Esad Güçlerine Dostane Karşılama Türk SİHA'ları Esad Güçlerini Canlı Yayında Böyle Vurdu

Son Dakika! Afrin'e Giren Esad Güçleri Türkiye Tarafından Vuruldu! İşte Afrin'deki Kirli İttifakın Fotoğrafı! Rejim Askerleri Terörist Başının Posterine Selam Verdi