Doğu Anadolu'da Tipi Uyarısı - Son Dakika

Doğu Anadolu'da Tipi Uyarısı

17.02.2012 20:12
Doğu Anadolu'da Tipi Uyarısı, System.String[]

Erzurum'da öğleden sonra başlayan ve akşam saatlerinde hızını artıran tipi şeklindeki kar yağışı Erzurum- Bingöl ve Erzurum- Kars karayolunu kapattı.

Erzurum'da öğleden sonra başlayan ve akşam saatlerinde hızını artıran tipi şeklindeki kar yağışı Erzurum- Bingöl ve Erzurum- Kars karayolunu kapattı. Yoğun tipi nedeniyle görüş mesafesinin sıfıra kadar düşmesi nedeniyle Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Trafik Teslic ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri kent merkezinin dışında görev alarak Bingöl ve Kars istikametine giden araçlara geçiş izni vermedi. Polisler, araç sürücülerine, "Tipi nedeniyle yol kapalı. Tipinin durması ve karayolları ekiplerinin yol açma çalışmasını başlatana kadar bekleyeceksiniz" diye uyardı. Yoğun kar yağışı ve Tipi nedeniyle Erzurum'un tüm köy yolları kapandı. Ulaşımın güçlükle yapıldığı Erzurum kent merkezinde belediye ekipleri aralıksız tuzlama çalışması yaptı.

Doğu Anadolu'da Tipi Uyarısı
Doğu Anadolu'da Tipi Uyarısı
Doğu Anadolu'da Tipi Uyarısı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Doğu Anadolu'da Tipi Uyarısı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: İYİ Parti milletvekili Ümit Özdağ, FETÖ sözleri nedeniyle disipline sevk edildi Koronavirüse yakalandığını açıklayan Irmak Ünal'ın göğüs dekoltesi dikkat çekti Nice'teki bıçaklı saldırı sonrası Fransa'da terörle mücadele planı "acil saldırı" seviyesine çıkarıldı Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a 'çanta' yanıtı: Yüreğin varsa beraber tartışalım Kanada'nın silah ambargosu sonrası SİHA'lar için harekete mi geçildi? Bayraktar'dan dikkat çeken paylaşım Son Dakika: Türkiye'den Fransa'daki bıçaklı saldırıya ilişkin art arda açıklamalar: Şiddetle kınıyoruz Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hajiyev: Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Celal Harutyunyan cehenneme gönderildi