Doğu Anadolu İhlas Çalışanları 2015 Yılı Hedeflerini Belirledi - Son Dakika

Doğu Anadolu İhlas Çalışanları 2015 Yılı Hedeflerini Belirledi

10.02.2015 09:59
Doğu Anadolu İhlas Çalışanları 2015 Yılı Hedeflerini Belirledi, System.String[]

Doğu Anadolu Bölgesi, Türkiye Gazetesi ve İhlas Pazarlama çalışanları, Erzurum Bölge Temsilciliği’nin ev sahipliğinde düzenlenen, “2014 yılı Değerlendirme ve 2015 Yılı Hedef Belirleme” Toplantısı’nda bir araya geldi.

Doğu Anadolu Bölgesi, Türkiye Gazetesi ve İhlas Pazarlama çalışanları, Erzurum Bölge Temsilciliği'nin ev sahipliğinde düzenlenen, "2014 yılı Değerlendirme ve 2015 Yılı Hedef Belirleme" Toplantısı'nda bir araya geldi.

Bölge yöneticileri, Türkiye gazetesi dağıtım personeli, pazarlama ve tanıtım uzmanları, ihlas vakfı çalışanlar, mağazalar ve servis çalışanlarının hazır bulunduğu geniş katılımlı ve oldukça coşkulu geçen toplantıda 2014 yılı başarılı personelleri ödüllendirildi.

Düzenlenen toplantıya Erzurum Bölge temsilcisi Cumali Geleri, Erzincan Bölge Temsilcisi Turgut Güner, il sorumluları, birim sorumluları, Türkiye Gazetesi ve İhlas Pazarlama ve tüm bölge çalışanları hazır bulundu.

MEB Hizmet içi tesislerinde düzenlenen ve Diriliş marşı eşliğinde başlanan toplantıda coşkulu anlar yaşandı.

İhlas Pazarlama Genel Müdür ve yöneticilerinin mesajlarını katılımcılara aktarmasından sonra açılış konuşmasını yapmak üzere Bölge temsilcisi Cumali Geleri, kürsüye davet edildi. Geleri toplantının açılış konuşmasında şunları ifade etti.

BÜYÜK HEDEFLERİ OLAN VE İNANÇLI BİR EKİP VAR.

Doğu Anadolu'da, "11.değerlendirme toplantımızı hamdolsun hep birlikte yapıyoruz. 10 yıl önce başladığımız samimiyet ve heyecan artarak devam etti. Cenab-ı Allah'tan niyazım İnşallah bu heyecan, bu samimiyet hep devam eder. Bizden sonra geleceklere de ihlasa yakışır bir iş ortamı devretmiş oluruz. Öncelikle müessesemizin kurucusu Enver Ören Ağabeyi bu güzel müesseseleri bu güzel insanları yetiştirip bizlere devretmiş olduğu misyonu, emin ellerde İnşallah bizden sonraki nesillere teslim edeceğiz. Tekrardan ruhunu şad ediyoruz. Allahu Teala rahmet eylesin. İnşallah ahirette de şefaatçimiz olur. Sayın yönetim kurulu başkanımız Mücahid Ören abimizin yönetiminde büyük hedeflere koşuyoruz. İki binli yılların rekabetçi piyasasında hak ettiğimiz bir yerde olacağız inşallah.

TEŞEKKÜRÜN EN BÜYÜĞÜ, VELİNİMETİMİZ MÜŞTERİLERİMİZE;

"Hiç kuşkusuz başarımızdaki en büyük etkisi olan müşterilerimiz geceli, gündüzlü evlerine, işyerlerine misafir edip ürünümüzü tanıtma fırsatı veriyorlar, ürünümüzü satın alıyor, tavsiye ediyor, insanların sağlıklı yaşaması için bize referans oluyor. Dolayısı ile en büyük teşekkürü buradan müşterilerimize arz ediyorum. İyi ki varlar. Onlar olmazsa biz olmayız diyerek katılımcılardan müşterileri için alkış alan Geleri konuşmasının devamına şu görüşlerle devam etti; "Bir diğer teşekkürü de bizlere desteğini esirgemeyen ailemiz ve çocuklarımıza sunuyorum. her başarılı insanın arkasında ailenin desteği ve onların duası vardır. 9 vilayette her arkadaşımız geceli gündüzlü hizmeti müşterilerin ayağına götürerek biz buradayız diyor. Emeği geçen tüm ekibimize teşekkür ediyorum."

"İşimiz zor olduğu kadarda çok kıymetli yani düşünebiliyor musunuz her gün en az 45-50 aileye, insanların birer altın verip yapamayacağını biz insanların teveccühü ve desteği ile yapabiliyoruz. Bu çok büyük bir sermaye, aynı zamanda bunun bize yüklemiş olduğu sorumluluklar var, bizlere düşen, şirketimize duyulan bu güveni boşa çıkarmamaktır. Bu güvenin boşa çıkmaması için yapmamız gereken müşterimize sahip çıkmak, samimi olmak, onlara bir müşteri gibi ürün satmak değil, insanların önce duasını, sonra parasını almak gayemiz olmalı. Uzun yıllar fedakarca yardımcı olmak ve dostluklar edinmek, bunu başaran zaten her şeyi başarmış demektir."

Geleri açılış konuşmasının ardından 2014 yılı karnesini rakamlar ve grafiklerle katılımcılarla paylaştı. "2015 yılında Abone artışında büyük beklentilerimiz var. Türkiye'de dağıtım konusunda markalaşmış, en eski, en kurumsal dağıtım ekibi bizde. Bu birikimle gazetemizin ulaşmadığı yer kalmamalı.

Daha sonra 2015 yılı hedeflerine geçen Geleri, " sağlık ve temizlik sistemleri sahasında öncü ürünlerimizle, hedef kitlenin %50 sine ulaştırdığımız cihazları, her ailenin tanımasını ve sağlıklı yaşamasını sağlayacağız..

Geleri değerlendirme ve hedef belirlemelerinin ardından konuşmasını şu sözlerle sonlandırdı; "2014 yılı içerisinde emeği geçen bütün arkadaşlarımı gönülden tebrik ediyorum" dedi.

İHLASTA ÇALIŞMAK BİR AYRICALIKTIR

Daha sonra konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet edilen Erzurum Bölge dağıtım direktörü Aslan Coşğun ve pazarlama direktörü Suat ateş ve sağlık sistemleri ofis müdürleri, Atıf Yolci, Abdullah Tiryaki ise şu görüşlerde bulundular; Ofislerimiz, satış sonrası hizmet servislerimiz, bugüne kadar değişime ve gelişime hep açık olmuşlardır. İhlas'ta çalışmak bir ayrıcalıktır. Bu firma dünyada eşi benzeri olmayan insanlığa mutlu, huzurlu ve sağlıklı olmanın yollarını üretmek için çile ile yürümüş bir müessesedir. Hepinize bol cirolu, bol aboneli bir yıl diliyorum. Dediler.

Toplantının sonlarına doğru Başarı ödülleri verilmek üzere sahneye çıkan Gazete Abone Sorumlusu Zekayi bayrak, Kars ofis sorumlusu Süleyman çoban, Ağrı ofis sorumlusu Cemalettin önder, Türkiye Gazetesini eliyle sunarak mehter marşı eşliğinde salondaki çalışma arkadaşlarına coşkulu anlar yaşatıp büyük bir alkış aldı.

Toplantının ardından başarılı personeller, plaket, başarı belgesi ve çeşitli hediyelerle ödüllendirildi, Daha sonra bölge temsilcisi Cumali Geleri tarafından il sorumluları ve büro müdürlerinden yıllık hedefleri alındı. Toplantının ardından toplu halde öğle yemeği yenildi.

2014 YILINDA DERECEYE GİREN BAŞARILI İHLAS PERSONELİ;

Yılın en başarılı 1. Personeli olarak Ofis müdürleri klasmanında Atıf yolcu, satış müdürleri klasmanında;Bahattin tiryaki,Teknik Servis klasmanında İsmail ay, Gazete Abone klasmanında Nurettin Kaçar, ferdi satış klasmanında Emine Haşıloğlu, Temizlik Robotu satış klasmanında Şenol Yıldız, Aktif satış klasmanında Subutay Aydın, Demo bank klasmanında Sibel Ünal,başarı ödülü olarak; plaket ve başarı belgesi, yılın özel hizmet ödülüne de; Nurettin Aras, servis müdürleri klasmanında yılın 1. başarılı müdürü; Şerafettin Coşğun, başarı belgeleri takdim edildi. - ERZURUM

Doğu Anadolu İhlas Çalışanları 2015 Yılı Hedeflerini Belirledi
Doğu Anadolu İhlas Çalışanları 2015 Yılı Hedeflerini Belirledi
Doğu Anadolu İhlas Çalışanları 2015 Yılı Hedeflerini Belirledi
Doğu Anadolu İhlas Çalışanları 2015 Yılı Hedeflerini Belirledi
Doğu Anadolu İhlas Çalışanları 2015 Yılı Hedeflerini Belirledi
Doğu Anadolu İhlas Çalışanları 2015 Yılı Hedeflerini Belirledi

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Doğu Anadolu İhlas Çalışanları 2015 Yılı Hedeflerini Belirledi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Manavgat'ta büyük felaket! Yangın bir türlü kontrol altına alınamıyor 00:29 Manavgat'ta büyük felaket! Yangın bir türlü kontrol altına alınamıyor Eşiyle tartışan genç kadın kafasına sıktı, ölüm haberini alan yakınları damada saldırdı 23:37 Eşiyle tartışan genç kadın kafasına sıktı, ölüm haberini alan yakınları damada saldırdı Kışkırttığı fil tarafından feci şekilde ezilerek hayatını kaybetti 22:41 Kışkırttığı fil tarafından feci şekilde ezilerek hayatını kaybetti
Ankara'da Topçu ve Füze Okulu Komutanlığı'na sabotaj girişimi! PKK yandaşı kışlayı yakmaya çalıştı 22:36 Ankara'da Topçu ve Füze Okulu Komutanlığı'na sabotaj girişimi! PKK yandaşı kışlayı yakmaya çalıştı Gonca Vuslateri'den radikal imaj değişikliği! Görenler gözlerine inanamadı 21:54 Gonca Vuslateri'den radikal imaj değişikliği! Görenler gözlerine inanamadı PSV'ye 2-1 mağlup olan Galatasaray, Şampiyonlar Ligi defterini kapattı! İşte Avrupa Ligi'ndeki yeni rakibimiz 20:57 PSV'ye 2-1 mağlup olan Galatasaray, Şampiyonlar Ligi defterini kapattı! İşte Avrupa Ligi'ndeki yeni rakibimiz
Bakan Soylu'dan düzensiz göçmen eleştirilerine anlamlı yanıt: Memleket zor dönemdeyken bileziklerini gönderdiler 17:35 Bakan Soylu'dan düzensiz göçmen eleştirilerine anlamlı yanıt: Memleket zor dönemdeyken bileziklerini gönderdiler Alevi ve Bektaşi derneklerinden İBB'ye festival ismi tepkisi: Eğlence programına bu isim koyulmaz 17:12 Alevi ve Bektaşi derneklerinden İBB'ye festival ismi tepkisi: Eğlence programına bu isim koyulmaz
Advertisement