Doğu Anadolu'nun güneydoğusu için yoğun kar yağışı uyarısı - Son Dakika

Doğu Anadolu'nun güneydoğusu için yoğun kar yağışı uyarısı

03.03.2021 12:33
Doğu Anadolu'nun güneydoğusu için yoğun kar yağışı uyarısı, System.String[]

Doğu Anadolu'nun güneydoğusunda yarın yoğun kar yağışı bekleniyor.

Doğu Anadolu'nun güneydoğusunda yarın yoğun kar yağışı bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, sabah saatlerinden itibaren Doğu Anadolu'nun güneydoğusunda görülecek yağışın, Hakkari geneli ile Van'ın güney ve Şırnak'ın doğu ilçelerinde şiddetli (20-50 cm) olacağı tahmin ediliyor.

Buzlanma, don olayı, çığ tehlikesi ve ulaşımda aksamalar gibi muhtemel olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Doğu Anadolu'nun güneydoğusu için yoğun kar yağışı uyarısı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hafta sonu için kritik uyarı! Sahra Çölü'nden gelen toz bulutu tüm ülkeyi etkisi altına alacak Hafta sonu için kritik uyarı! Sahra Çölü'nden gelen toz bulutu tüm ülkeyi etkisi altına alacak Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Tabutun direği elinde kalan Fatih Terim ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Tabutun direği elinde kalan Fatih Terim ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı