Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz bölgelerinde yarın kuvvetli fırtına bekleniyor - Son Dakika

Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz bölgelerinde yarın kuvvetli fırtına bekleniyor

20.05.2021 13:56
Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz bölgelerinde yarın kuvvetli fırtına bekleniyor

Doğu Karadeniz Bölgesi'nin iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeybatısında yarın kuvvetli fırtına öngörülüyor.

Doğu Karadeniz Bölgesi'nin iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeybatısında yarın kuvvetli fırtına öngörülüyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıya göre, yarın ülkenin kuzey, iç ve batı kesimlerinde hava parçalı ve yer yer çok bulutlu olacak.

Marmara, Kuzey Ege, Batı Karadeniz (Sinop hariç) bölgeleri ile Aydın, Antalya, Isparta, Eskişehir, Ankara ve Çankırı çevrelerinde kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor. Diğer yerlerde havanın az bulutlu ve açık olacağı tahmin ediliyor.

Rüzgarın, İç Ege, Göller Yöresi, İç Anadolu'nun güney ve doğusu ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve batısında batı ve güneybatı yönlerden kuvvetli ve yer yer fırtına (40-80 kilometre/saat), Doğu Karadeniz Bölgesi'nin iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeybatısında ise güney yönlerden fırtına ve kuvvetli fırtına (60-90 kilometre/saat) şeklinde eseceği öngörülüyor.

YORUMLAR
500
Bir dönem güzelliğiyle ortalığı kasıp kavurmuştu! Oyuncu Sanem Çelik yıllar sonra ortaya çıktı Bir dönem güzelliğiyle ortalığı kasıp kavurmuştu! Oyuncu Sanem Çelik yıllar sonra ortaya çıktı Yokuşun başındaki evine kurduğu raylı sistemle gidiyor Yokuşun başındaki evine kurduğu raylı sistemle gidiyor Şeyma Subaşı Lüks Teknede Aşka Geldi Şeyma Subaşı Lüks Teknede Aşka Geldi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz bölgelerinde yarın kuvvetli fırtına bekleniyor - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement