Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Toplantısı Yapıldı - Son Dakika

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Toplantısı Yapıldı

26.04.2011 17:35
Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Toplantısı Yapıldı, System.String[]

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği 2011 Yılı 1. Olağan Meclis Toplantısı yapıldı.

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği 2011 Yılı 1. Olağan Meclis Toplantısı yapıldı.

Trabzon Belediyesi Çok Amaçlı Salonu'nda, Birlik Başkanı ve Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu başkanlığında yapılan toplantıda, birlik encümen üyelikleri seçimi yapıldı. Toplantıda ayrıca, 2010 yılı kesin hesabı ile 2010 yılı faaliyet raporu onaylandı.

Gümrükçüoğlu, Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği'nin, üye belediyeler arasındaki işbirliği ve yardımlaşmayı geliştirmesini sağlaması açısından son derece önemli olduğunu vurgulayarak, "Yapılan toplantılarda belediye başkanlarımızın görüş ve önerilerini alarak başta İçişleri Bakanlığı olmak üzere diğer bakanlıklara iletiyoruz. Birlikte projeler ve eğitim seminerleri düzenleyerek belediyelerimizin daha etkin hizmet üretmelerine katkı sağlamaya gayret gösteriyoruz. Amacımız hep birlikte Doğu Karadeniz bölgesinin kalkınmasına ve gelişmesine katkı sunmaktır" dedi.

Yapılan seçimlerde Trabzon Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu yeniden birlik başkanlığına seçilirken Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan, Eynesil Belediye Başkanı Coşkun Somuncuoğlu, Tonya Belediye Başkanı Ahmet Kurt, Arsin Belediye Başkanı Erdem Şen ve Kemalpaşa Belediye Başkanı Yalçın Emiralioğlu birlik encümen üyeliklerine seçildi.

Birlik Meclis 1. Başkan Vekilliğine Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı seçilirken, katip üyeliklere ise Cumapazarı Belediye Başkanı Ahmet Saral ile Söğütlü Belediye Başkanı Metin Gedikli seçildi.

- TRABZON

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Toplantısı Yapıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Deniz Akkaya, küvet pozuna yapılan yoruma sinirlendi: Yahu bir uzayın şu sayfadan G.Saray'dan ayrılacağı gündeme gelen Terim'den oyuncularına mesaj: Ben buradayım Elindeki tabanca ateş aldı, mermi çenesinden girip alnından çıksa da sedyeye yürüyerek gitti Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılışta konuşmak isteyen ismi böyle uyardı: O mikrofonu milletvekilimize ver Güzel model Anna Falchi, Lazio'nun Roma galibiyeti sonrası çırılçıplak poz verdi Ananas yaprağından İHA üreten Malezyalı profesör, Türk üreticilerle çalışmak istiyor Türk futboluna damga vuran G.Saray-Trabzonspor maçının hakemi Deniz Ateş Bitnel, yıllar sonra günah çıkardı