Son Dakika Haberleri: Doğubayazıt'a Doğalgaz Verilmeye Başlandı

Doğubayazıt'a Doğalgaz Verilmeye Başlandı

10 ay önce

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde ilk doğalgaz törenle verilmeye başlandı.

Doğubayazıt'a Doğalgaz Verilmeye Başlandı, System.String[]
Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde ilk doğalgaz törenle verilmeye başlandı.


İlçe merkezinde düzenlenen törende bir konuşma yapan Doğubayazıt Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Zafer Engin, doğalgazla birlikte ilçenin temiz bir havaya kavuşacağını belirtti.

Doğubayazıt'ın yapılan yatırımlarla batı standartlarını yakalamaya devam ettiğini aktaran Engin, şunları söyledi:

"Doğalgazın verilmesiyle birlikte ilçemiz kış aylarından itibaren temiz bir havaya kavuşacak. Vatandaşlarımız artık daha sağlıklı ve ekonomik ısı kaynağıyla tanışarak modern dünyanın nimetlerinden çok kolay bir şekilde faydalanacak. Halkımıza hayırlı uğurlu olsun."

AKSA Ağrı Doğalgaz AŞ. Şirket Müdürü Engin Yazıcı da, şu ana kadar ilçede bin 300 doğalgaz abonesi olduğunu, bu sayının önümüzdeki aylarda 3 bini bulacağını sözlerine ekledi.

Törene, Cumhuriyet Başsavcısı İdris Gültekin, İlçe Emniyet Müdürü Harun Selim Budak, AK Parti Doğubayazıt İlçe Başkan Vekili Osman Güneş, AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Ertuğrul, çalışanlar ve vatandaşlar katıldı.
Haber Yayın Tarihi: 27.09.2018 09:21 Kaynak: AA1 doların sırrı ilk kez Zonguldak'ta çözüldü Güzel oyuncu Kristen Stewart, üstsüz şekilde objektiflere yakalandı 23 Haziran İstanbul seçimi sonrası İmamoğlu ile Erdoğan ilk kez bir arada görüntülendi