Doğubayazıt'ta Cumhuriyet Savcısına Düzenlenen Silahlı Saldırı - Son Dakika

Doğubayazıt'ta Cumhuriyet Savcısına Düzenlenen Silahlı Saldırı

17.02.2012 16:20
Doğubayazıt'ta Cumhuriyet Savcısına Düzenlenen Silahlı Saldırı, System.String[]

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Cumhuriyet Savcısı Hakan Kılıç için İkizdere'de mevlit okutuldu.

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Cumhuriyet Savcısı Hakan Kılıç için İkizdere'de mevlit okutuldu.

Cumhuriyet savcıları İsmail Gökhan Orman ve Hakan Tidin ile İkizdere Adliyesi çalışanlarınca düzenlenen programla İkizdere Merkez Camisi'nde cuma namazı öncesi savcı Kılıç için Kuran'ı Kerim ve mevlit okutuldu.

Müftülük çalışanlarınca okunan Kuran'ı Kerim ve mevlite vatandaşlar ilgi gösterdi. Mevlit sonunda savcı Kılıç için dua edildi.

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde görevli Cumhuriyet Savcısı Hakan Kılıç, 5 Şubat'ta uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanmış ve tedavi gördüğü Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 7 Şubat sabahı vefat etmişti.

- RİZE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Doğubayazıt'ta Cumhuriyet Savcısına Düzenlenen Silahlı Saldırı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ruhani ile telefonda görüştü! Azerbaycan-Ermenistan gerilimi ele alındı Karabağ'ın İran sınırı tamamıyla Azerbaycan kontrolüne geçti 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş 150 kişiyi koronaya kurban veren kentimizde tedbirlere uyulmaması korkutuyor Kızı Şeyma'yı öldüren babaya, ağırlaştırılmış müebbet 11 yaşındaki kız çocuğu, kendisine cinsel istismarda bulunan kişi serbest kalınca canına kıydı İzmir'de yolun ortasında kadını döven şahsa kimse müdahale etmedi! Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!