Doğum Hastasına Zamanında Müdahale - Son Dakika

Doğum Hastasına Zamanında Müdahale

12.01.2012 17:00
Doğum Hastasına Zamanında Müdahale, System.String[]

Muş'un Varto ilçesine bağlı 30 kilometre uzaklıkta, yolu kapalı olan Dağcılar Köyü'nde bulunan doğum hastası zamanında hastaneye yetiştirildi.

Muş'un Varto ilçesine bağlı 30 kilometre uzaklıkta, yolu kapalı olan Dağcılar Köyü'nde bulunan doğum hastası zamanında hastaneye yetiştirildi.

Etkili kar yağışı nedeniyle köy yolunun kapanması ve doğum hastası olan Sevgi Gül (21)'ün haberini alan İlçe Özel İdare ekipleri hemen harekete geçti. Yaklaşık 3 saat yol açma çalışmaları devam ederken, 9 aylık doğum hastası, paletli ambulansla Varto Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırıldı. Hastanın durumunun iyi olduğu ve tedavi altına alındığı açıklandı.

Köy Muhtarı ve doğum hastası Sevgi Gül'ün babası olan Hüseyin Gül, gecikmeli dahi olsa hastanın kurtarılmasına sevindiklerini belirterek, ekibe teşekkür etti.

Doğum Hastasına Zamanında Müdahale

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Doğum Hastasına Zamanında Müdahale - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan'a üst düzey darbe! Dağlık Karabağ'ın sözde savunma bakanı cephede yaralandı Son Dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro yeni güne de rekorla başladı Hollandalı Geert Wilders'tan küstah NATO çağrısı: Türkiye atılsın Akıllara durgunluk veren olay! 8 yaşındaki çocuk 3 kişiyi öldürdü 2 günlük bebeğini öldürdüğü ileri sürülen anne, canlı yayınında gözaltına alındı Uzman isim Hatay'da öldürülen teröristlerle ilgili çarpıcı detayı paylaştı: Paramotorla sınırı geçmeleri Türkiye'de ilk kez oldu Silikonlarını yenilettiği konuşulan Serenay Sarıkaya eve çağırdığı doktoruna muayene oldu Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 2 ay daha uzatıldı