Doğum yapan eşini pizza yiyerek izleyen koca, sosyal medyada infial yarattı - Son Dakika

Doğum yapan eşini pizza yiyerek izleyen koca, sosyal medyada infial yarattı

04.11.2020 16:25
Doğum yapan eşini pizza yiyerek izleyen koca, sosyal medyada infial yarattı, System.String[]

ABD'de, doğum yapan eşini pizza yiyerek izleyen ve o ana ilişkin fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan kişi büyük tepki çekti.

Eşinin doğumuna katılan adam, doğum sırasında eşini pizza yiyerek izledi. Yetmedi bir de o anları fotoğraflayıp ''Bu bir doğum fotoğrafı değil, pizza fotoğrafıdır'' başlığı ile sosyal medyada paylaştı.

"SORUMSUZLUK VE VİCDANSIZLIK"

Fotoğrafı gören bazı kişiler, eşi doğum yaparken kocanın pizza yiyerek ve alkol alarak acı çeken karısını izlemesini sorumsuzluk ve vicdansızlık olarak değerlendirdi.

DESTEK VERENLER DE OLDU

Bazı kullanıcılar ise karsının doğum yapmasının kocanın yemek yiyemeyeceği anlamına gelmediğini söyleyerek adama destek verdiler.

Doğum yapan eşini pizza yiyerek izleyen koca, sosyal medyada infial yarattı

Son Dakika Dünya Doğum yapan eşini pizza yiyerek izleyen koca, sosyal medyada infial yarattı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (5)
  • ya arkadaş: adamım mizah anlayışı farklı bu mizahı cogu kişi anlayamaz.. şimdi diyecekler anlat ozaman anlayalım anlatayım anlamazsınız örnek olarak sol partiyi desdekleyenler sağ partiyi nekadar anlatırsan anlat anlamazlar sağ partiyi desdekleyenlerde sol partiyi nekedar anlatırsan anlat anlmazlar. buda böyle bişey işte :) :) :) Cevap Yaz 1 6 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Süper Lig devlerinin istediği Ahmed Kutucu Heracles'e kiralandı Simpsonlar yine gündemde! Kamala Harris'in yemin törenindeki kıyafetini 20 yıl önceden bildiler Son Dakika! 375 firmaya fahiş fiyat artışı nedeniyle 12 milyon TL ceza kesildi Ebru Şallı'nın eşi iş insanı Uğur Akkuş, ABD Başkanı Biden'ın verdiği davete katıldı Dünyaca ünlü yıldızlar, yeni ABD başkanı Joe Biden'ı törende yalnız bırakmadı! Lady Gaga kıyafetiyle mesaj verdi Sumudica yeni takımına, eski takımı Gaziantep'in taktiğini vererek maçı kazandırdı Hiçbir hastalığı olmayan 90 yaşındaki Yunus dede sırrını paylaştı: 30 yıldır kar suyu içiyorum Rusya'nın koronavirüs aşısı Sputnik V'nin 9 aylık bağışıklık süresi bilim dünyasını şaşırttı