Son Dakika Haberleri: Doğuma Gelen Uyuşturucu Baronu Yakalandı

Doğuma Gelen Uyuşturucu Baronu Yakalandı

30 gün önce

İstanbul Silivri'de genç kızları ve çocukları kurye olarak kullanan uyuşturucu çetesinin "Baron" lakaplı lideri doğum yapan eşini hastanede ziyarete gidince yakalandı.

Silivri'de dikkati çekmemek için genç ve güzel kadınlar ile çocuklara uyuşturucu sattıran çeteyi takibe alan  İstanbul  Jandarma Komutanlığı ekipleri, kimseyle yüz yüze temas kurmayan ve açık kimliği belli olmayan "Baron" lakaplı çete liderini yakalamak için iki ay boyunca çalışma yürüttü.

DOĞUMA GELEN BARON YAKALANDI

Çete liderinin eşinin doğum yapacağı bilgisini alan  Jandarma, hastane kapısında hasta bekler gibi bekledi. Hastaneye eşini görmeye gelen örgüt liderinin kimliği burada tespit edildi ve operasyon için düğmeye basıldı.


YEDİ ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

Gerçekleştirilen geniş kapsamlı operasyon ile aralarında örgüt liderinin de bulunduğu 15 şüpheli yakalandı. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda satışa hazırlanmış paketler halinde taş kokain ve dört kilogram esrar ile çok sayıda silah ele geçirildi.  Silivri Cumhuriyet Savcılığının talimatıyla gözaltına alınan ve sorgulamalarının ardından adli makamlara sevk edilen 15 şüpheli şahıstan yedisi tutuklanarak cezaevine gönderildi. (Kaynak:  Hürriyet)


Mali'nin Sevgilisi Konuştu: Hasta ve Yaşlıydı, Hamile Kalacağıma İhtimal Vermedim Gülben'i Zora Sokacak Kare! Erhan'la Evliyken Yeni Aşkıyla Olan Fotoğrafı Çıktı
Miss Turkey Yarışmacısı, Birinci Olamayınca Beddua Etti: Allah Belanızı Versin