Doğumdan Sonra Düğün - Son Dakika

Doğumdan Sonra Düğün

05.02.2012 06:03
Doğumdan Sonra Düğün, System.String[]

Kısa süre önce sevgilisi Jay Cutler ile çocuk beklediklerini açıklayan Kristin Cavallari, düğünü, bebeğin doğumundan sonraya ertelemiş.

Kısa süre önce sevgilisi Jay Cutler ile çocuk beklediklerini açıklayan Kristin Cavallari, düğünü, bebeğin doğumundan sonraya ertelemiş. Hamileliği sırasında düğün stresiyle uğraşmak istemediğini dile getiren Cavallari, doğumda aldığı kiloları verip ondan sonra düğün yapacakmış. Cutler da Cavallari'nin işleri aceleye getirip sevgilisini sıkıntıya sokmuyormuş.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Doğumdan Sonra Düğün
Doğumdan Sonra Düğün

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Doğumdan Sonra Düğün - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

TCDD'nin itirazı üzerine Marmaray'da aktarma kaldırıldı Burak Yılmaz, 7 maç üst üste gole katkı yaparak kulüp rekoru kırdı Messi, attığı golü Maradona'nın Newell's formasıyla kutlayarak efsaneyi andı Konya'da iki çocuk annesi Selver hemşire, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti MAK Danışmanlık son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı yalnızca 3 parti geçebiliyor Acun Ilıcalı, yeni platformu Exxen için Tolga Çevik ile anlaştı Yeni kısıtlamalar için karar günü! Kabine toplantısı başladı, gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı açıklamada Bir korse markasının reklamını yapan Hanife Gürdal, verdiği pozla alay konusu oldu