Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum - Son Dakika

Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum

15.01.2021 17:09

Ünlü şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attığını duyurdu. Markasına güvendiğini belirten Doğuş, "Kadın erkek parfümümüz çıkıyor. Kozmetikte ses getireceğimize inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı. Sanatçı, kendi adını taşıyan 'Doğuş' markasının tanıtım çekimlerinin yapıldığı Kağıthane Art Yapım'da gazetecileri ağırladı.

"KOZMETİKTE SES GETİRECEĞİMİZE İNANIYORUM"

Markasına güvendiğini belirterek sözlerine başlayan Doğuş, "6 aydır bu proje var. Yabancı bir firma ile kendi markamız olan Daxx Cosmetic ile çalışıyoruz. Kadın erkek parfümümüz çıkıyor. Kozmetikte ses getireceğimize inanıyorum. Çünkü çok kaliteli ürünler çıkardığımıza inanıyorum. Kolonyamızda E vitamini var. Parfümle kolonyalarımız var. Gece gündüz kremimiz var." diye konuştu.

Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı

"YAPTIĞIM HER İŞ İLE GURUR DUYUYORUM"

Şarkıcılıktan önce birçok meslekte çalıştığını ifade eden Doğuş, "Daha önce işportacılık yaptım. Ayakkabı boyacılığı yaptım. İnşaatta çalıştım. Simit, su, poşet sattım. Bunlarla gocunacak bir şeyim yok. Yaptığım her iş ile gurur duyuyorum" dedi.

Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum
Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum

Son Dakika Magazin Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Pentagon'dan Bakan Akar'a Yunanistan yanıtı: S-400 sistemi, S-300'den daha tehlikeli Kız istemeye gittiği eve eşya taşıma asansörüyle balkondan girdi, sevgilisini havalara uçurdu Haluk Bilginer, Sıcak Kafa dizisine transfer oldu Fenerbahçe'de Trabzonspor maçının kamp kadrosu açıklandı! Caner Erkin kadro dışı bırakıldı Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli'nin açılışında iki eksik bulup Bakan'ı uyardı Son Dakika: Valiliklerden sonra bir açıklama da Milli Eğitim Bakanlığı'ndan! Yüz yüze eğitim 2 Mart'ta Kabine kararlarına göre başlayacak Maltepe'de çöpleri toplamaya giden İBB ekipleri ile grev yapan işçiler arasında arbede çıktı 'Ege'nin Maldivleri' olarak bilinen Kalem Adası 400 milyon liraya satışa çıktı