Doktor kızını öldüren baba, iki araca daha gps yerleştirmiş - Son Dakika

Doktor kızını öldüren baba, iki araca daha gps yerleştirmiş

24.08.2019 14:21
Doktor kızını öldüren baba, iki araca daha gps yerleştirmiş, System.String[]

BALIKESİR'in Havran ilçesinde, aracına koyduğu GPS cihazı ile Antalya'dan itibaren takip ettiği doktor kızı Gülnur Yılmaz'ı (28), önce otomobiline çarparak kaza yaptıran ardından da kurşunlayarak öldüren Mustafa Ali Yılmaz'ın (67), 2 aracı daha GPS ile takip ettiği ortaya çıktı.

BALIKESİR'in Havran ilçesinde, aracına koyduğu GPS cihazı ile Antalya'dan itibaren takip ettiği doktor kızı Gülnur Yılmaz'ı (28), önce otomobiline çarparak kaza yaptıran ardından da kurşunlayarak öldüren Mustafa Ali Yılmaz'ın (67), 2 aracı daha GPS ile takip ettiği ortaya çıktı. Anne Gülden Y.'nin avukatı Berna Menteş, "Zanlı, bu araçları, müvekkilimin bindiğini düşündüğü için takip etmiş. Ancak müvekkilim bu araçlara binmiyordu" dedi.

Olay, 27 Haziran'da meydana geldi. Pratisyen hekim Gülnur Yılmaz, otomobiliyle Antalya'dan, Havran'da bulunan annesinin yanına gitmek için yola çıktı. Annesinden ayrı yaşayan ve emekli olduktan sonra İzmir'de market işleten babası Mustafa Ali Yılmaz da daha önceden otomobiline GPS cihazı koyduğu kızını, aracıyla takip etmeye başladı.Baba Yılmaz, Havran rampalarına gelindiğinde kızının otomobilini, arkadan çarparak, yol dışına çıkardı. Otomobili bariyere çarparak duran genç doktor, annesinin yerini soran babasına cevap vermedi. Baba, kızını otomobilinden çıkarıp, kendi aracının arkasına götürdü. Ardından da tabancayla kurşun yağmuruna tuttu. Gülnur Yılmaz olay yerinde yaşamını yitirirken, kırsal alana kaçan baba,  Havran Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yakalandı.

Gözaltına alınan Mustafa Ali Yılmaz, Havran Jandarma Komutanlığı'ndaki işlemlerinin ardından sevk edildiği Edremit Adliyesi'nde 'tasarlayarak öldürme' suçundan tutuklandı. Gülnur Yılmaz'ın cenazesi İzmir'deki Aşağı Narlıdere Mezarlığı'nda toprağa verildi.

İKİ ARACI DAHA TAKİP EDİYORMUŞ

Savcılık soruşturması halen sürerken anne Gülden Y.'nin avukatı Berna Menteş, "Zanlı, kızının kullandığı aracın haricinde, müvekkilimin bindiğini düşündüğü başka iki araca da GPS cihazı takmış. Bunu, kendisi söylüyor. Ayrıca, bu cihazları internetten aldığını da beyan ediyor. Ancak  müvekkilim bu iki aracı kullanmıyordu" dedi. Menteş, cinayetin vahşice işlendiğini belirterek, katil zanlısının en ağır cezayı alması için uğraştıklarını söyledi.

Doktor kızını öldüren baba, iki araca daha gps yerleştirmiş
Doktor kızını öldüren baba, iki araca daha gps yerleştirmiş
Doktor kızını öldüren baba, iki araca daha gps yerleştirmiş
Doktor kızını öldüren baba, iki araca daha gps yerleştirmiş
Doktor kızını öldüren baba, iki araca daha gps yerleştirmiş

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Doktor kızını öldüren baba, iki araca daha gps yerleştirmiş - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın