Doktora şiddetin gerekçesini duyunca kulaklarınıza inanamayacaksınız: Karımın canını yaktın! - Son Dakika

Doktora şiddetin gerekçesini duyunca kulaklarınıza inanamayacaksınız: Karımın canını yaktın!

26.02.2022 13:26

Selim Duman adlı bir kişi, doktor D.D.A'nın Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde tedavi sırasında eşi Çiğdem Duman'ın canını acıttığını iddia etti. Selim Duman, doktora saldırarak darp etti. Saldırgan daha sonra gözaltına alındı.

Doktora şiddetin adresi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi oldu. Çiğdem Duman keloid temizletme işlemi için eşi Selim Duman ile birlikte hastaneye geldi. Çiğdem Duman'a bu işlem için doktor D.D.A müdahalede bulundu. Doktorun müdahalesi sırasında eşinin canının yandığını iddia eden Selim Duman, D.D.A isimli doktora saldırdı.

Eşimin Canını Yaktı Dedi, Gözü Dönmüş Koca Doktora Saldırdı

ARAYA ÇEVREDEKİLER GİRDİ

Çevredekilerin ve diğer sağlık çalışanlarının araya girmesiyle Selim Duman sakinleştirildi. Saldırı sırasında doktor D.D.A. vücudunun çeşitli yerlerinden hafif şekilde yaralandı.

Eşimin Canını Yaktı Dedi, Gözü Dönmüş Koca Doktora Saldırdı

DOKTORA SALDIRAN ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

Olay yerine gelen polis ekipleri, saldırgan Selim Duman'ı yakalayarak gözaltına aldı. Duman, 'kasten yaralama' suçundan adliyeye sevk edildi.

Eşimin Canını Yaktı Dedi, Gözü Dönmüş Koca Doktora Saldırdı

"YASAL DÜZENLEMERİ ACİLEN BEKLİYORUZ"

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, Hastalarına şifa dağıtmaktan başka bir amaçları bulunmayan doktorlarımıza tedavi ettikleri hastaları ve yakınların tarafından yapılan bu çirkin saldırıları en güçlü kınıyoruz. Son dönemde sıkça yaşanan sağlık çalışanlarına yönelik şiddet olaylarının tahammül sınırlarını aştığını belirtmek isteriz. Sağlık çalışanlarının maruz kaldığı şiddetin önlenmesine yönelik yasal düzenlemelerin acilen yapılmasını bekliyoruz ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR
500
Duymayınca doktora gitti, ameliyatta kulağından çıkanlar şok etti Duymayınca doktora gitti, ameliyatta kulağından çıkanlar şok etti Sağlığını 50 yıldır yaptığı boksa borçlu Sağlığını 50 yıldır yaptığı boksa borçlu
Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Doktora şiddetin gerekçesini duyunca kulaklarınıza inanamayacaksınız: Karımın canını yaktın! - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement