Son Dakika Haberleri: Sıra Beklemek İstemeyen Hasta Yakını, Kadın Doktora Tekme Tokat Saldırdı! O Anlar Kamerada

Sıra Beklemek İstemeyen Hasta Yakını, Kadın Doktora Tekme Tokat Saldırdı! O Anlar Kamerada

6 ay önce

İstanbul'da bir hastanede, sırasını beklemeden çocuğunu muayene ettirmek isteyen baba, kadın doktora saldırdı. Saldırganın, güvenlik görevlileri tarafından güçlükle etkisiz hale getirildiği anlar kameraya yansıdı.

İstanbul'da bir hastanede kadın doktora sinirlenen hasta yakını önce tehditler savurdu, ardından tekme ile doktora saldırdı. Saldırgan güvenlik görevlileri tarafından güçlükle etkisiz hale getirilirken, olay cep telefonu kamerasına yansıdı.

ÇOCUĞUNUN HASTA OLDUĞUNU SÖYLEYİP İÇERİ GİRDİ

Olay dün gece Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi çocuk bölümünde meydana geldi. Kadın doktor bir çocuğu muayene ettiği sırada, bir kişi çocuğunun hasta olduğunu söyleyip içeri girdi.

SIRASINI BEKLEMEDEN ÇOCUĞUNU MUAYENE ETTİRMEK İSTEDİ

Kadın doktor, muayenesi bittikten sonra şahsın çocuğuna bakacağını söyleyince sırasını beklemeden çocuğunu muayene ettirmek isteyen adam kadın doktora tehditler savurdu.

"KAFASINA SIKACAKSIN BUNLARIN" DİYEREK DOKTORA SALDIRDI

Şahıs iddiaya göre kadın doktora, "Kafasına sıkacaksın" bunların diyerek tekmeyle saldırdı. Bu sırada güvenlikler hızla şahsa müdahale etti.

GÜÇLÜKLE ENGELLENDİ

5 güvenlik ve bir polis memuru şahsı etkisiz hale getirmek için uzun süre mücadele etti. Ellerinden kelepçelenen şahıs, güçlükle engellendi.

"O DOKTORU ÖLDÜRECEĞİM"

Şahıs tehditlere devam ederek, "O doktoru öldüreceğim" diye bağırdı.

O ANLAR KAMERADA

O anlar ise cep telefonu kameralarına yansıdı. Görüntülerde 5 güvenlik ve bir polis memuru şahsı engellemeye çalışıyor. Kelepçelenen şahıs hastaneyi birbirine katıyor. Bu sırada şahıs, "O doktoru öldüreceğim" diye bağırıyor.


YORUMLAR


İntihar Etmek İçin Çatıya Çıkan Kişi, 109 Suçtan Aranıyormuş 15 Yaşındaki Çocuk, Annesinin Alkışları Eşliğinde 14. Kattan Aşağı Atladı

Son Dakika! CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu Oldu