Son Dakika Haberleri: Dolmuş Hırsızı Kameraya Böyle Yakalandı

Dolmuş Hırsızı Kameraya Böyle Yakalandı

10 ay önce

Dolmuş hırsızı kameraya böyle yakalandıANKARA - Ankara'da park halindeki dolmuşun açık kapısından girerek içerideki paraları çalan bir kişi güvenlik kamerasına yansıdı.

Dolmuş hırsızı kameraya böyle yakalandı

ANKARA - Ankara'da park halindeki dolmuşun açık kapısından girerek içerideki paraları çalan bir kişi güvenlik kamerasına yansıdı.
Başkent'te park halindeki araçların içine girip, saniyeler içinde para ve malzemeleri çalan kişiler dolmuş şoförlerinin korkulu rüyası haline geldi. Park halindeki ticari araçları kendilerine hedef seçen hırsızlar, kısa sürede işlerini halledip, bölgeden uzaklaşıyorlar.
Gündüz saatlerinde, ana cadde üzerindeki bir dolmuşta kaydedilen görüntülere yansıyan hırsız, dolmuşun açık kapısından kolunu uzatarak aracın konsolundaki hasılatı alıp, saniyeler içinde gözden kayboldu. Aracına döndüğünde her şey için çok geç olduğunu anlayan araç sürücüsü, polise müracaatta bulunduktan sonra hırsızlık anının görüntülerini de kamuoyuyla paylaştı.

YORUMLAR


Bir Erkek, Dudağına Japon Yapıştırıcısı Sürüp Sevgilisiyle Öpüştü Mesut Yılmaz, Her Cuma Kabrini Ziyaret Ettiği Oğluyla Uzun Uzun Konuşuyor

Son Dakika! Gaziantep'te, AVM Çalışanlarını Rehin Alan Firari Asker Teslim Oldu