Son Dakika Haberleri: Dolmuş Hırsızı Kameraya Böyle Yakalandı

Dolmuş Hırsızı Kameraya Böyle Yakalandı

7 ay önce

Dolmuş hırsızı kameraya böyle yakalandıANKARA - Ankara'da park halindeki dolmuşun açık kapısından girerek içerideki paraları çalan bir kişi güvenlik kamerasına yansıdı.

Dolmuş hırsızı kameraya böyle yakalandı

ANKARA - Ankara'da park halindeki dolmuşun açık kapısından girerek içerideki paraları çalan bir kişi güvenlik kamerasına yansıdı.
Başkent'te park halindeki araçların içine girip, saniyeler içinde para ve malzemeleri çalan kişiler dolmuş şoförlerinin korkulu rüyası haline geldi. Park halindeki ticari araçları kendilerine hedef seçen hırsızlar, kısa sürede işlerini halledip, bölgeden uzaklaşıyorlar.
Gündüz saatlerinde, ana cadde üzerindeki bir dolmuşta kaydedilen görüntülere yansıyan hırsız, dolmuşun açık kapısından kolunu uzatarak aracın konsolundaki hasılatı alıp, saniyeler içinde gözden kayboldu. Aracına döndüğünde her şey için çok geç olduğunu anlayan araç sürücüsü, polise müracaatta bulunduktan sonra hırsızlık anının görüntülerini de kamuoyuyla paylaştı.

YORUMLAR


Ankara'da Sokak Ortasında Silahlı Çatışma: 2'si Ağır, 4 Kişi Yaralandı İYİ Parti Olağanüstü Kongre Öncesi Başkansız Kaldı

Son Dakika! Mesut Özil Almanya Milli Takımından Emekli Olduğunu Açıkladı