'Don Kişot'um Ben' usta oyuncularla Dasdas Sahne'de! - Son Dakika

'Don Kişot'um Ben' usta oyuncularla Dasdas Sahne'de!

11.06.2019 15:18
'Don Kişot'um Ben' usta oyuncularla Dasdas Sahne'de!, System.String[]

Baba Sahne'nin bu kış prömiyer yapan ve büyük beğeni toplayan oyunu 'Don Kişot'um Ben', 12 ve 20 Haziran'da DasDas Sahne'de tiyatroseverlerle buluşuyor.

Başarılı oyuncular Ozan Güven, Günay Karacaoğlu, Nazlı Tosunoğlu, Ömür Arpacı, Serhan Ernak, Nur Erkul, Dilşad Bozyiğit, Diren Polatoğulları, Enis Aybar, Rıfat Durmuş, Tuğba Eskicioğlu ve Kamran Velicanov'un yer aldığı Cervantes'in ölümsüz eseri 'Don Kişot'um Ben', Bulgakov'un dönemini yakalayan uyarlaması üzerinde yükselen yepyeni bir metinle bu kış yeniden tiyatro sahnesine taşındı. Baba Sahne'nin prodüksiyonuyla sahnelenen oyun, sezonun son oyunlarıyla 12 ve 20 Haziran tarihlerinde Anadolu Yakası'nın kültür sanat merkezi haline gelen DasDas'a konuk oluyor.

Tiyatro sezonun kapanmasına sayılı günler kala DasDas'ta sahnelenen oyunlara ilgi oldukça yoğun devam ediyor.

'Don Kişot'um Ben' usta oyuncularla Dasdas Sahne'de!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Don Kişot'um Ben' usta oyuncularla Dasdas Sahne'de! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Küçükçekmece Gasilhanesinde çekildiği iddia edilen görüntüler sosyal medyada infial yarattı Cinsel iktidarsızlığa neden olan istilacı aslan balığı, Doğu Akdeniz kıyılarına kadar geldi Sunucu Özlem Yıldız, tedbiri elden bırakmadı: HES kodu olmadan eve almıyorum Kardeşinin paletlerini yaktığı ağabey isyan etti: Evini dükkanını yakacağım, cinayet işleyeceğim Arjantinli efsane futbolcu Maradona son yolculuğuna uğurlandı Merkez Bankası'ndan zorunlu karşılık kararı! Oranlar değişti Türk gemisine yapılan hukuk dışı baskınla ilgili düğmeye basıldı! Savaş gemileri sahaya iniyor Merve Boluğur'dan cesur paylaşım! Derin bacak ve göğüs dekoltesi olay oldu