Donan Yol Vatandaşlara Zor Anlar Yaşattı - Son Dakika

Donan Yol Vatandaşlara Zor Anlar Yaşattı

02.01.2012 09:35
Donan Yol Vatandaşlara Zor Anlar Yaşattı, System.String[]

Ankara'da, kar yağışının ardından soğuk havanın etkisiyle yollarda ve kaldırımlarda buzlanmalar oluştu.

Ankara'da, kar yağışının ardından soğuk havanın etkisiyle yollarda ve kaldırımlarda buzlanmalar oluştu. Sabah işe gitmek için evlerinden çıkan başkentliler buzlanan yollarda zor anlar yaşadı.

Özellikle dik yokuşlarda kayan araçlar ve düşen vatandaşlar objektiflere takıldı. Bazı bayanlar, kaygan yollarda birkaç defa düştü, ilerlemek için diğer vatandaşlardan ve kaldırım kenarındaki duvarlardan destek aldı. Dik yokuşu çıkmaya çalışan bir servis aracı ise öğrencileri indirmek zorunda kaldı. Dik yokuşu kullanmaya çalışan bazı araçlar yolun başına geldiklerinde biraz bekledi, sonra geri gitti.

Vatandaşların imdadına belediye kar temizleme ve tuzlama aracı yetişti. Tuzlama aracı dik yokuşu uzun çalışmanın ardından kardan temizledi. Gece saatlerinde buzlanma sebebiyle başkentin bir çok yerinde kazalar yaşandı.

Donan Yol Vatandaşlara Zor Anlar Yaşattı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Donan Yol Vatandaşlara Zor Anlar Yaşattı - Son Dakika


Son Dakika

Azerbaycan'dan Fransa'ya Dağlık Karabağ notası! Büyükelçi, bakanlığa çağırıldı Son Dakika: Yerli koronavirüs aşısında gönüllülere ikinci doz uygulaması başladı Hekimoğlu Trabzon, Batuhan Karadeniz'in 3 gol attığı maçta Kayserispor'u eledi Eski takım arkadaşı, Maradona'nın Türkiye macerasını anlattı: İnanılmazdı İstanbul'da tedirgin eden görüntü! Cenazeler otobüsle taşındı Son Dakika: Türkiye'de 26 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 174 kişi vefat etti, 29 bin 132 yeni vaka tespit edildi Tartışmalı Astrazeneca-Oxford aşısıyla ilgili bomba itiraf: Hata yaptık İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü