Son Dakika Haberleri: Donan Yol Vatandaşlara Zor Anlar Yaşattı

Donan Yol Vatandaşlara Zor Anlar Yaşattı

8 yıl önce

Ankara'da, kar yağışının ardından soğuk havanın etkisiyle yollarda ve kaldırımlarda buzlanmalar oluştu.

Donan Yol Vatandaşlara Zor Anlar Yaşattı, System.String[]

Ankara'da, kar yağışının ardından soğuk havanın etkisiyle yollarda ve kaldırımlarda buzlanmalar oluştu. Sabah işe gitmek için evlerinden çıkan başkentliler buzlanan yollarda zor anlar yaşadı.


Özellikle dik yokuşlarda kayan araçlar ve düşen vatandaşlar objektiflere takıldı. Bazı bayanlar, kaygan yollarda birkaç defa düştü, ilerlemek için diğer vatandaşlardan ve kaldırım kenarındaki duvarlardan destek aldı. Dik yokuşu çıkmaya çalışan bir servis aracı ise öğrencileri indirmek zorunda kaldı. Dik yokuşu kullanmaya çalışan bazı araçlar yolun başına geldiklerinde biraz bekledi, sonra geri gitti.


Vatandaşların imdadına belediye kar temizleme ve tuzlama aracı yetişti. Tuzlama aracı dik yokuşu uzun çalışmanın ardından kardan temizledi. Gece saatlerinde buzlanma sebebiyle başkentin bir çok yerinde kazalar yaşandı.

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 09:35 Kaynak: CHAEvlerine gelen temizlikçiden şüphelenip odaya kamera koydular, hayatlarının şokunu yaşadılar
Suriye Devlet Başkanı Esed: Kürtler, Türkiye'ye karşı birlikte mücadele etme teklifimizi kabul etmedi Ankara Yediemin otoparkındaki araçlar çürümeye terk edildi