Dönel kavşakta akıl almaz kaza: Kayaya çarpıp metrelerce uçtu - Son Dakika

Dönel kavşakta akıl almaz kaza: Kayaya çarpıp metrelerce uçtu

2 ay önce

ABD Kaliforniya Long Beach'de meydana gelen kazada, alkollü sürücü 100 km hızla giderken çim alandaki kayaya çarpıp metrelerce uçtu. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

ABD'de Kaliforniya eyaleti Long Beach'de alkollü sürücü 100 km hızla yoluna devam ediyordu. Çim alandaki kayaya çarpan alkollü sürücünün kontrolündeki araç metrelerce uçtu.

DÖNEL KAVŞAKTAKİ ÇİM ALANA DALDI

Alkollü olduğu belirtilen 27 yaşındaki Marisela Ovalle isimli kadın sürücü 100 km hızla dönel kavşağa girince ortadaki çim alana daldı.

METRELERCE UÇTU

Çim alandaki büyük kaya parçasına çarparak havalanan otomobil metrelerce ileriye uçtu. Yol ortasında güçlüklü duran otomobildeki kadın sürücü hafif yaralandı.

GÜVENLİK KAMERASI KAYDETTİ

Güvenlik kamerasınca an be an kaydedilen dehşete düşürün kazada, aracın çarptığı büyük kaya parçasının da araçla beraber sürüklendiği ve park halindeki bir otomobile çarptıktan sonra yol ortasına düştüğü görüldü. Gürültüyü duyanların yardıma koştuğu kadın sürücü için ambulans çağırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Dönel kavşakta akıl almaz kaza: Kayaya çarpıp metrelerce uçtuSon Dakika

'Evde Kal' uyarılarının dikkate alınmadığı Sivas'ta cadde ve sokaklar dolup taştı
Koronavirüsün nasıl bu kadar bulaşıcı olduğunun şifresi çözüldü İBB, yardım kampanyasının hesabına konulan blokeyi kaldırmak için mahkemeye başvurdu