Dönerse Senindir Filmi - Son Dakika

Dönerse Senindir Filmi

19.12.2016 09:54
Dönerse Senindir Filmi

Dönerse Senindir filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Dönerse Senindir filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Mehmet uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Selin'e deliler gibi aşık olan genç bir adamdır. Selin ise şarkıcı olma hayalleri kuran, hazırladığı demolarını yapım şirketlerine göndererek geri dönüş bekleyen genç bir kadındır. Selin'in dileği gerçek olur ve bir yapım şirketi Selin'le anlaşma yapar. Ancak Selin ve Mehmet, Mehmet'in bu süreçte ona verdiği tüm desteğe rağmen ayrılırlar. Mehmet ayrılığı kabul etmeyi reddeder ve arkadaşı Defne'nin de yardımıyla Selin'i geri kazanmaya karar verir. Selin'in yeni bir sevgilisi olması ise işleri iyice çıkmaza sürükler. Mehmet'in Selin'i geri kazanabilmek adına birbirinden komik ve zorlu yollarda yürümesi gerekecektir...

Yönetmen: Erol Özlevi

Senaryo: Gizem Elçi, Oğulcan Türe

Oyuncular: Murat Boz, İrem Sak, Yasemin Allen, Uraz Kaygılaroğlu, Burak Sevinç, Serhat Özcan

Filmin Türü: Romantik

Orijinal Adı: Dönerse Senindir

Yapımcı Firma: TAFF Pictures

Yapım Yılı: 2016

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Filmin Süresi: 99 dk.

Dağıtıcı Firma: UIP Filimcilik

Vizyon Tarihi: 23.12.2016

YORUMLAR
500
Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Dönerse Senindir Filmi - Son Dakika

Bu haber InterSinema.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. InterSinema.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı InterSinema.com kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş