Donk: Şampiyon Olursak Türkçe Rap Yapacağım - Son Dakika

Donk: Şampiyon Olursak Türkçe Rap Yapacağım

13.01.2016 16:05
Donk: Şampiyon Olursak Türkçe Rap Yapacağım, System.String[]

Donk Şampiyon olursak Türkçe rap yapacağım İmza atmadan önce Sneijder ile konuştum, 'Gel' dedi' geldim Fatih Terim'den bana milli takım için teklif gelirse büyük onur duyarım Galatasaray'ın ara transfer döneminde kadrosuna katığı Ryan Donk, Antalya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Donk Şampiyon olursak Türkçe rap yapacağım

İmza atmadan önce Sneijder ile konuştum, 'Gel' dedi' geldim

Fatih Terim'den bana milli takım için teklif gelirse büyük onur duyarım

Galatasaray'ın ara transfer döneminde kadrosuna katığı Ryan Donk, Antalya kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sarı-Kırmızılı kulübe imza atmadan önce Wesley Sneijder ile konuştuğunu söyleyen Donk, Wesley bana 'gel' dedi. Çünkü bu kulüp çok büyük dedi. Burada hayallerini gerçekleştirebilirsin dedi. Ben de geldim şeklinde konuştu.

11 puan farka rağmen bunun kapanabileceğine değinen Hollandalı oyuncu; Nereden baktığınız önemli. Geriden takip etmek önde gitmekten bazen daha iyidir. Galatasaray her zaman şampiyonluğa oynayan bir takım. Bence bu fark kapanır. Söz veriyorum şampiyon olursak rap şarkısı söyleyeceğim dedi.

Donk'un diger açıklamaları şöyle

Felipe Melo çok büyük işler yaptı. Herkes O'na büyük saygı gösterdi. Bu kulüp için ne yaptığı ortada. Bende O'na saygı duyuyorum. O şu an aramızda değil. O'nun yerinde artık ben varım. Amacım oynayacağım bütün maçlarda yüzde yüzümü vermek. Felipe Melo ile kıyaslanamam ama katkı sağlamak isterim. Burada olmak üstümde baskı hissettirmiyor.

İstanbul'u çok seviyorum, trafiği dışında. Bu ülkeyi çok seviyorum. Fatih Terim'den bana milli takım için teklif gelirse büyük onur duyarım. Ama ben beş yılımı hala doldurmadım. O yüzden oynayamam. Daha teklif gelmedi ama gelirse onur duyarım. ve o zaman düşünürüm.

UEFA Avrupa liginde hem bizi hem rakipleri zorlu maçlar bekliyor. Avrupa'da attığımız ve yediğimiz gollere dikkat etmek gerekiyor. Üst turlara gidebilecek kaliteye sahip olan kaliteli bir takımız.

Transfer döneminde bana bir sürü telefonlar geliyordu. Saat başı beş kez beni arıyorlardı. Bankaya, alışverişte herkes bine transfer için arıyordu. Tuvalatte rahat ediyordum. Çünkü telefonumu yanıma almıyordum. Kasımpaşa'da bazen beraberlik başarı sayılabilir. Ama burada hedef hep galibiyet. Burada beraberlik bile başarısızlık sayılır.

İki mevkide oynayabiliyorum. Ama benim tercihim ön liberodur. Orada daha çok topla oynamayı seviyorum. Stoperde de olabilir ama hocam nerede görev verirse orada oynarım.

Donk: Şampiyon Olursak Türkçe Rap Yapacağım
Donk: Şampiyon Olursak Türkçe Rap Yapacağım
Donk: Şampiyon Olursak Türkçe Rap Yapacağım
Donk: Şampiyon Olursak Türkçe Rap Yapacağım

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Donk: Şampiyon Olursak Türkçe Rap Yapacağım - Son Dakika


Son Dakika

Meteoroloji'den 13 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti Prof. Dr. Hakan Kutoğlu uyardı: Bunlar daha büyük depremlerin ayak sesleri Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı Depremle ilgili provokatif paylaşımlarda bulunan kişi tutuklandı Khabib, İslam karşıtı sözler sarf eden Macron'a ayetle yanıt verdi İzmir'de meydana gelen depremin sesi ortaya çıktı! Dinleyenlerin tüyleri ürperiyor Kaybolan ineğini, kalçasına balta saplanmış olarak bulundu