Donmuş süs havuzu üzerinde yürüme iddiası hüsranla bitti! Anbean kamerada - Son Dakika

Donmuş süs havuzu üzerinde yürüme iddiası hüsranla bitti! Anbean kamerada

20.01.2021 10:37

Bursa'da donmuş havuzun üzerinde yürüyebileceğini iddia eden genç, buz kırılınca havuzun içine düştü. Genç neye uğradığını şaşırırken kahkahalara boğulan arkadaşları o anları kamera ile kaydetti.

Ulu Cami'nin yanındaki Orhan Parkı'nda bulunan ve tüm Bursalılarca bilinen büyük süs havuzu şiddetli kar ve dondurucu soğuğun ardından buz tuttu.

KİMSEYİ DİNLEMEDİ

Buzun üzerinde yürüyebileceğini iddia eden bir genç, arkadaşlarının tüm vazgeçirme çabasına rağmen havuzun üzerine çıktı.

BUZ KIRILINCA NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI

4-5 adım atarak havuzun ortasına kadar gelen genç, karşıya geçmesine 3 adım varken buz birden kırılınca ne yapacağını şaşırdı. Önce bir ayağı suya giren genç, buz iyice kırılınca beline kadar suya gömüldü.

O ANLAR KAMERADA

Üşüyen genç "imdat" diye bağırırken arkadaşları ise kahkaha attı. O anlar cep telefonu ile de kaydedildi.

Donmuş süs havuzu üzerinde yürüme iddiası hüsranla bitti! Anbean kamerada

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Donmuş süs havuzu üzerinde yürüme iddiası hüsranla bitti! Anbean kamerada - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Selçuk'tan 'özür' paylaşımı: Vaka artışı yeniden değerlendirme zorunluluğunu doğurmuştur Fenerbahçe'de kadro dışı kalan Caner Erkin'e İrfan Can'dan destek geldi Yunanistan'da "Osmanlı definesi" furyası başladı, cihazı alan kazıya koştu! 500 milyon dolarlık hazine iddiası Abdurrahim Albayrak, Mohamed'in bonservisinin hemen alınmasını isteyen taraftara sosyal medyadan cevap verdi Park yeri tartışması nedeniyle öldüresiye dövülen yüzde 90 engelli vatandaş, yaşam mücadelesini kaybetti Kayalıklar arasında bulduğu Atatürk büstünü terk etmeye yüreği el vermeyince, evine getirip bahçesine dikti Milyonların gözü yarın yapılacak Kabine'den çıkacak kararlarda! İşte normalleşmeye en yakın 30 il Ordunun yönetime el koyduğu Myanmar'da gerilim tırmanıyor! Sokaklar cansız bedenlerle dolup taştı