Dördüzlere Vali Eşinden Doğumgünü - Son Dakika
Güncel

Dördüzlere Vali Eşinden Doğumgünü

Dördüzlere Vali Eşinden Doğumgünü

Bir yaşına giren dördüz bebeklerine Kocaeli Valisinin eşi Sevim Topaca, hediyelerle sürpriz ziyarette bulundu.

04.01.2012 10:28  Güncelleme: 10:42

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü'nde görevli 14 yıllık polis memuru 35 yaşındaki Gökhan Kaplan'ın eşi Özgül Kaplan'ın prematüre dünyaya getirdiği ve bugün bir yaşına giren dördüz bebeklerine Kocaeli Valisi Ercan Topaca'nın eşi Sevim Topaca, birçok hediyeyle birlikte sürpriz ziyarette bulundu.

Eşi ev kadını olan, aldığı 2 bin 300 lira maaşın 450 lirasını ev kirasına veren ve dördüzlerinin sadece mama masrafı bin lirayı aşan polis memuru Gökhan Kaplan'ın evini, geçen ay Kocaeli Valisi Ercan Topaca, İl Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur ile birlikte ziyaret etmiş, ailenin ihtiyaçlarını da sormuştu.

Kocaeli Valisi Ercan Topaca ve eşi Sevim Topaca, biri kız, üçü erkek Zeynep, Muhammet Ali, Hasan Ali ve Hüseyin Ali adlı dördüz bebeklerle yakından ilgilenmeye devam etti. Sevim Topaca, bugün çocukların doğum günü olması nedeniyle beraberinde Vali Muavini Ali Sözen'in eşi Mürüvet Sözen, Kartepe İlçesi Kaymakamı Mustafa Ünaldı'nın eşi Sibel Ünaldı ve Vilayet Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Birsel Kavcı ile birlikte Kaplan Ailesi'ni ziyarete gitti.

Beraberlerinde birçok hediye de getiren Sevim Topaca, Mürüvet Sözen ve Sibel Ünaldı, dördüzler için pasta da hazırlattı. Bebeklerle birkaç saat geçiren Sevim Topaca, anne Özgül Kaplan ile uzun süre sohbet etti.

Sevim Topaca, dördüz bebeklerin bakımının oldukça güç olduğunu belirterek, ailenin bebeklerin bakımı ve gelişimiyle ilgili herhangi bir sorunla karşılaştıklarında her zaman yanlarında olacaklarını anlattı.

(Tür: Yurt)

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Dördüzlere Vali Eşinden Doğumgünü - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement