Dörtyol'da Kadın Girişimcileri Derneği Feshedildi - Son Dakika

Dörtyol'da Kadın Girişimcileri Derneği Feshedildi

02.01.2012 18:00
Dörtyol'da Kadın Girişimcileri Derneği Feshedildi, System.String[]

Dörtyol Kadın Girişimcileri Eğitim ve İstihdamı Sağlama Derneği, feshedildi.

Dörtyol Kadın Girişimcileri Eğitim ve İstihdamı Sağlama Derneği, feshedildi.

Dernek merkezinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı.

Dernek Başkanı Perihan Soylu, yaptığı konuşmada, bir yıl öce kurulan derneğin kısa sürede yoğun faaliyetlerde bulunduğunu belirterek, "Ancak bazı yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın iş yoğunlu ve benim iş yoğunluğum nedeni ile derneğimizin bu şekilde bizlere destek veren kadınlarımıza faydalı olamayacağı kararına vardık. Bugün derneğin tasfiyesini görüşeceğiz, eğer üyelerimiz de olumlu karar verirse tasfiyeye gideceğiz" dedi.

Soylu'nun konuşmasının ardından yapılan oylamada, 30 üyeden 20'si derneğin tasfiye edilmesi yönünde oy kullandı.

- HATAY

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Dörtyol'da Kadın Girişimcileri Derneği Feshedildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama