Dörtyol'da Öğrenciler Yararına Kermes - Son Dakika

Dörtyol'da Öğrenciler Yararına Kermes

03.01.2012 11:40
Dörtyol'da Öğrenciler Yararına Kermes, System.String[]

Dörtyol ilçesinde Amanos Eğitim ve Yardımlaşma Derneği tarafından öğrenciler yararına kermes açıldı.

Dörtyol ilçesinde Amanos Eğitim ve Yardımlaşma Derneği tarafından öğrenciler yararına kermes açıldı.

Dörtyol Atatürk Parkı'ndaki kermesin açılışını yapan Belediye Başkanı Fadıl Keskin, eğitime gönül verenleri tebrik ederek, bu tür kermeslerin toplum içinde kaynaşmaya vesile olduğunu söyledi.

Özellikle kadınların yardımseverlik konusunda ellerinden gelen gayreti göstererek sergilediği davranışın ilçe adına son derece önemli olduğunu vurgulayan Keskin, el işi, göz nurundan oluşan bir birinden güzel ürünlerin hazırlanarak ihtiyacı olan öğrencilere yarıdımda bulunmak için satışa sunulmasına katkı sunanları tebrik etti.

Amanos Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Muharrem Gebenli ise kermeslerinde çeyizlik ürünlerin yanı sıra yiyeceklerin de bulunduğunu bildirerek, elde edilen gelirlerin ihtiyaç sahibi öğrenciler için kullanılacağını ifade etti.

Derneğin kuruluş amacının eğitime tam destek sağlamak olduğunu anlatan Gebenli, kermesin hafta sonuna kadar açık olacağını ve daha sonra Payas ile Altınçağ beldelerinde de açılacağını dile getirdi.

Kermese İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Marangoz, Müftü Ali Yazıcı, Yeşilköy beldesi Belediye Başkanı Fatma Görgen ve sivil toplum örgütü temsilcileri katıldı.

AÖ-LEV-ST) - HATAY

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Dörtyol'da Öğrenciler Yararına Kermes - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Dünya Sağlık Örgütü, kuzey yarımküredeki vaka artışıyla ilgili liderlere "acil eylem" çağrısında bulundu ABD'den S-400 testi için Türkiye'ye tehdit gibi sözler: Başka işbirliklerine engel olmaya devam ediyor Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi Aleyna Tilki'nin yıllar önce İstiklal Caddesi'nde türkü söylediği video ortaya çıktı Bursa'da "damsız" girme kavgası cinayetle bitti Yürümekte dahi zorluk çeken 70'lik dedenin evinden 400 gram esrar çıktı