Dörtyol Kaymakamı Aydın Ergün ve Belediye Başkanı Fadıl Keskin, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı - Son Dakika

Dörtyol Kaymakamı Aydın Ergün ve Belediye Başkanı Fadıl Keskin, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı

Son Güncelleme: 02.01.2023 16:57

Dörtyol Kaymakamı Aydın Ergün, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasında tercih yaptı.

Dörtyol Kaymakamı Aydın Ergün, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasında tercih yaptı.

Ergün, AA foto muhabirleri ile muhabirlerinin yurt içi ve dışında çektiği, "haber", "çevre-yaşam" ve "spor" kategorilerindeki fotoğrafları inceledi.

Spor kategorisinde Elif Öztürk Özgöncü'nün "Şampiyonlar" başlıklı fotoğrafını seçen Ergün, haberde Ali Jadallah'ın "Mazlumun ahı", çevre-yaşamda ise Sercan Küçükşahin'in "Kar tünelleri" adlı fotoğrafına oy verdi.

Kaymakam Ergün, AA çalışanlarına başarılar diledi.

Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin de, Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasında tercih yaptı.

Keskin, AA foto muhabirleri ve muhabirlerinin yurt içinde ve dışında çektiği "haber", "çevre-yaşam" ve "spor" kategorilerindeki fotoğraflarını inceledi.

Haber kategorisinde Murat Şengül'ün "Yolumuz bir" adlı fotoğrafına oy veren Keskin, çevre-yaşamda Mustafa Çiftçi'nin "Havadan müdahale", sporda da Aytaç Ünal'ın "Merve'nin servisi" başlıklı fotoğrafını seçti.

Keskin, Anadolu Ajansının, Türkiye ve dünyadaki haberlerin vatandaşlara ulaştırılmasında büyük görev üstlendiğini belirterek, çalışanlarına başarı diledi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Dörtyol Kaymakamı Aydın Ergün ve Belediye Başkanı Fadıl Keskin, AA'nın 'Yılın Fotoğrafları' oylamasına katıldı - Son Dakika


Advertisement