Dost Hayatı Yaşadığı Adamı Ters İlişki İstediği İçin Çıkan Tartışmada Öldürmüş - Son Dakika

Dost Hayatı Yaşadığı Adamı Ters İlişki İstediği İçin Çıkan Tartışmada Öldürmüş

19.01.2012 15:29
Dost Hayatı Yaşadığı Adamı Ters İlişki İstediği İçin Çıkan Tartışmada Öldürmüş, System.String[]

Samsun'da 3 yıldır dost hayatı yaşadığı 56 yaşındaki Zeki Özalp'i bıçaklayarak öldürmekten yargılanmasına başlanan 55 yaşındaki Sevim Sel, "Aldığı alkolün etkisiyle benimle ters ilişkiye girmek istedi."

Samsun'da 3 yıldır dost hayatı yaşadığı 56 yaşındaki Zeki Özalp'i bıçaklayarak öldürmekten yargılanmasına başlanan 55 yaşındaki Sevim Sel, "Aldığı alkolün etkisiyle benimle ters ilişkiye girmek istedi. Karşı çıkınca dövmeye başladı. Onu korkutmak için bıçak aldım. Sağa sola sallarken de bu olay meydana gelmiş. Çok pişmanım" dedi.

Atakum İlçesi'nde geçen Kasım ayında meydana gelen olayda, iddiaya göre evli ve 3 çocuk babası olan Zeki Özalp, gece geç saatte 3 yıldır dost hayatı yaşadığı Sevim Sel'in evine gitti. Çıkan tartışma sonrasında ise Sel'in bıçak darbesiyle hayatını kaybetti.

1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde cinayet suçundan ömür boyu hapis cezası istemiyle tutuklu yargılanan Sevim Sel, bugün ilk kez hakim karşısına çıktı. Olayı anlatarak, Zeki Özalp'in 3 yıldır evlenme bahanesiyle kendisini kandırdığını ileri sürdü.

KORKUTMAK İÇİN BIÇAĞI SAĞA SOLA SALLARKEN OLDU

Sel, "Benden aldığı 2 adet borç bilezikleri geri vermedi. Sürekli alkollü olarak geç saatlerde evime geliyordu. Bu şekilde gelmesini istemedim. Ama olay akşamı yine geç saatte eve geldi. Bana taşınmak istediğini söyledi. Bu teklifini kabul etmedim ve daha önceden benden aldığı bilezikleri geri vermesini istedim. Tartışmaya başladık. Bu sırada içki de içiyorduk. Bana birkaç tokat attı. Sonra zorla ters ilişkiye girmeye çalıştı. Karşı koydum. Daha önceden de böyle istedikleri olmuştu ve kabul etmemiştim. Bunun üzerine kafamı duvara vurdu. Ben de elinden kurtulup ekmek bıçağını aldım. Onu korkutmak için sağa sola sallerken bu olay meydana gelmiş. Çok pişmanım" diye kendini savundu. Mahkeme tanıkların dinlenmesi için ertelendi. - Samsun

Dost Hayatı Yaşadığı Adamı Ters İlişki İstediği İçin Çıkan Tartışmada Öldürmüş
Dost Hayatı Yaşadığı Adamı Ters İlişki İstediği İçin Çıkan Tartışmada Öldürmüş
Dost Hayatı Yaşadığı Adamı Ters İlişki İstediği İçin Çıkan Tartışmada Öldürmüş

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Dost Hayatı Yaşadığı Adamı Ters İlişki İstediği İçin Çıkan Tartışmada Öldürmüş - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı Koronavirüs tedavisi gören ünlü iş insanı Rahmi Koç taburcu oldu Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasının detayları belli oldu! Peşin ödeyen büyük indirimi kapar Çin'den gelen aşıyı gönüllü yaptıran profesör konuştu: Yan etki hissetmedim, aşıya karşı çıkmayın Türkiye'nin Libya'ya verdiği sahil güvenlik eğitimine İtalyan basınından ilginç yorum: Anahtar Erdoğan'ın elinde Dert dinleme başı 10 TL alan genç gezgin, derdiyle kendisini ağlatana da 100 TL veriyor Görevini kötüye kullanan doktor, 17 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girip çıplak fotoğraflarını istedi