Double-Take 7.1 İle Sistemsel Felaketler Tarihe Karışıyor! - Son Dakika

Double-Take 7.1 İle Sistemsel Felaketler Tarihe Karışıyor!

19.01.2015 10:03
Double-Take 7.1 İle Sistemsel Felaketler Tarihe Karışıyor!, System.String[]

Karmaşık IT sistemlerindeki veriler için etkili replikasyon

Dünyanın önde gelen iş sürekliliği yazılımları sağlayıcısı Vision Solutions, kurumsal sistemlere yönelik veri taşıma ve felaketten kurtarma çözümü Double-Take 7.1'i kullanıma sundu. Yeni sürüm, şirketlerin giderek karmaşıklaşan IT sistemlerine etkili taşıma, koruma ve kolay yönetim sağlıyor.

Türkiye'de Stratus Bilişim Sistemleri tarafından sunulan Double-Take 7.1, yeni felaket kurtarma yetenekleriyle yüksek erişilebilirlik için geliştirilmiş performans sunuyor. Windows ve Linux sunucu ortamlarına sahip firmalar, Double-Take 7.1'in arttırılmış ilk eşitleme hızı sayesinde daha güçlü taşıma ve korumaya sahip oluyor. Yeni ürün ayrıca yüzde 50'ye varan hissedilir derecede hızlı yük devretme zamanı sağlıyor.

Karmaşık IT sistemleri için Double-Take DR özelliği

Double-Take, bu sürüm ile birlikte mevcut piyasadaki Double-Take Availability ve Double-Take Move sürümlerinin iyileştirilmesiyle birlikte Double-Take DR adlı yeni bir çözüm de sunuyor. IT altyapısı karmaşıklaştıkça Double-Take 7.1, karışık veri merkezlerinin daha fazla işletme için erişilebilir olmasını sağlıyor. Yazılımın etkili taşıma, koruma ve erişilebilirlik özellikleri, kolay yönetim amacıyla tek bütünleşik platformda geliyor. Buna ek olarak işletmelerin farklı ortamlarda bulunan çeşitli iş yüklerine sahip hizmet anlaşmalarını kolayca yönetebilmelerini sağlıyor.

Firmalar hazırlıklı değil

Vision Solutions Ürün Strateji Bölümü Başkanı Tim Laplante, günümüzde özellikle karışık platformlarda çalışan firmaların iş sürekliliği için hazırlıklı olmaları gerektiğini fakat şaşırtıcı bir biçimde çoğunun böyle bir planı olmadığını belirtti.

Tim Laplante, şunları söyledi: "Double-Take 7.1, ister veri korumaya yeni başlamış olsun, isterse en karmaşık kritik veri koruma sistemlerine sahip olsun daha fazla firmanın veri koruma çözümlerinden faydalanabilmesini sağlıyor. Double-Take 7.1, veri koruması çözümleriyle ilk kez çalışacak firmaların önündeki engelleri de kaldırarak, iş sürekliliği planının neresinde olursa olsun tüm firmalara hitap ediyor. Kullanıcılar Double-Take DR ile daha karmaşık ve pahalı çözümlere yönelmelerine gerek kalmadan Double-Take'in felaket kurtarma yeteneklerinden faydalanabilirler. Yeni sürüm, felaket kurtarma çözümünün orta sınıf firmalar tarafından erişilebilir olmasını sağlıyor" dedi.

Sorunsuz replikasyon için

Double-Take 7.1, kritik işletme verilerini tüm platformlar veya donanımlar arasında taşıyabiliyor ve koruyabiliyor. Ürün, şirketlerin veri depolama ünitelerini genişletebilmeleri için büyük esneklik sağlarken, bu sayede de verilerini istedikleri lokasyona gönderebilmelerini kolaylaştırıyor.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Double-Take 7.1 İle Sistemsel Felaketler Tarihe Karışıyor! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi