Son Dakika Haberleri: Dövmeci Dükkanı Kurşunlandı

Dövmeci Dükkanı Kurşunlandı

6 gün önce

Dövmeci dükkanı kurşunlandıDENİZLİ - Denizli'de dövme yapılan bir iş yerine kimliği belirsiz kişiler tarafından tüfekle ateş açıldı, olayda maddi hasar meydana geldi.

Dövmeci dükkanı kurşunlandı

DENİZLİ - Denizli'de dövme yapılan bir iş yerine kimliği belirsiz kişiler tarafından tüfekle ateş açıldı, olayda maddi hasar meydana geldi.
Olay, Merkezefendi ilçesi Altıntop Mahallesi'nde meydana geldi. Kezban Günaylı'ya ait dövme yapılan iş yeri dün gece kimliği belirsiz kişiler tarafından tüfekle kurşunlandı. İş yerine geldiğinde camlarının kırık olduğunu gören Günaylı durumu hemen polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler iş yerinin tüfek ile kurşunlandığını tespit ederek incelemelerde bulundu. Ölen ya da yaralanın olmadığı olay ile ilgili polis tarafından soruşturma başlatıldığı bildirildi.

YORUMLAR


Talihsiz Baba, Ölümüne Neden Olan 5 Yaşındaki Oğlunu Silahla Oynatıyormuş 8 Yıldır Husumet Yaşadığı Bacanağı ve Baldızına Kurşun Yağdıran Cani Adamın, Cezası Belli Oldu

Eşinin Kendisinden Boşanmak İstediğini Öğrenen Koca, Önce Karısını Sonra Kendini Vurdu İstanbul'un Göbeğinde Kebapçı Dükkanına Silahlı Saldırı! Ölü ve Yaralılar Var