Son Dakika Haberleri: Down Sendromlu Çocuğun Çektiği Fotoğrafta "Melek Var" İddiası

Down Sendromlu Çocuğun Çektiği Fotoğrafta "Melek Var" İddiası

13 ay önce

7 yaşındaki down sendromlu Aasher Liles, annesinin cep telefonuyla fotoğraf çekmek için ısrar edince ortaya çıkan görüntü herkesi şaşırttı. Minik çocuğun çektiği gizemli silüetin melek olduğu iddia ediliyor.

Amerika'nın Teksas eyaletinde yaşayan fotoğrafçı Kerri Liles'in oğlu down sendromlu olarak dünyaya geldi. Şu anda 7 yaşında olan Aasher Liles, çevresi ile iletişim kurmuyor ve konuşmuyor. Ancak yaptıkları bir uçak yolculuğu sırasında annesinden ısrarla cep telefonunu isteyen çocuk başta annesi olmak üzere herkesi şoke etti.

TELEFONU ALIR ALMAZ ARKA ARKAYA FOTOĞRAF ÇEKTİ

Telefonu eline alır almaz fotoğraf çekmeye başlayan Aasher'ın neden acele ettiğini başta kimse anlamadı. Anne Kerri Liles telefonu oğlunun elinden aldıktan sonra fotoğraflara bakmaya başladı. Uçak kanadı ve bulut fotoğraflarının arasında öyle bir kare gördü ki, gözlerine inanamadı.

OĞLUM BAZEN HAREKETLERİYLE MELEĞİ TASVİR ETMEYE ÇALIŞIYOR

Fotoğrafa tekrar tekrar bakan kadın görüntüdeki silüetin gerçek olduğuna karar verdi. Daily Mail'e konuşan Kerri Liles oğlunun 6. hissinin her zaman kuvvetli olduğunu belirten kadın, Aasher'ın bazen kanat çırpışı gibi hareketlerle bir meleği tasvir etmeye çalıştığını, bu fotoğraftaki görüntünün de onun koruyucu meleği olduğuna inandıklarını söyledi.

Dünya basınında geniş yer bulan fotoğraf hakkında 'sahte' olduğu iddiaları yer alsa da küçük Aasher'ın temiz yüreğiyle çektiği kare çoğu kişinin yüreğini ısıttı.

İşte o kare:
Uyuşturucu Baskınında Yakalanan Torbacı, Alkol ve Madde Bağımlılığı ile Mücadele Derneği Başkanı'nın Oğlu Çıktı! Hükümetten Milyonların Yüzünü Güldürecek Yeni İndirim Paketi Geldi

Türkiye Düşmanları Selanik Belediye Başkanı Yannis Boutaris'i Dövdü!